قاسم رضایی : تمام تلاشم را برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ به کار می‌گیرم

دارنده مدال برنز وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل گفت: تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم تا بتوانم المپیک آینده را تجربه کرده و در آن شرکت داشته باشم.

قاسم رضایی

 

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، قاسم رضایی دوشنبه شب پس از ورود به زادگاهش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدا را شکر می‌کنم که توانستم در المپیک ۲۰۱۶ برزیل برای دومین بار دست به کسب مدال بزنم و همانند المپیک ۲۰۱۲ لندن دست پر به کشور بازگردم.

وی افزود: تمام تلاش خود را به کار گرفتم تا به مدال برسم و در این مسیر مدال برنز را به گردن آویختم، خداوند را شاکرم که بار دیگر قلب مردم کشور را شاد کرده و برای ایران اسلامی مفید واقع شدم.

دارنده مدال برنز وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل، تصریح کرد: مردم همیشه به من لطف داشته و دارند همچنین در زمان انجام کشتی‌هایم مردم همانند خانواده‌ام دغدغه داشته و برایم دعا می‌کردند.

قاسم رضایی ادامه داد: استقبال پر شوری از سوی مردم آمل انجام شد و از همه آنها صمیمانه قدردانی می‌کنم، مردم همیشه در کنار من هستند و از قرار داشتن کنار آنها احساس شادی و غرور می‌کنم.

قاسم رضایی با اشاره به اینکه بالاترین فشار تمرین و دوری از خانواده را جهت آماده‌سازی رقابت‌های ریو تحمل کردم، ادامه داد: چهار سال زحمت کشیدم تا توانستم برای کشورم افتخارآفرین باشم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا در المپیک ۲۰۲۰ روی تشک حاضر می‌شوید، بیان کرد: امیدوارم بیشتر از گذشته در آینده باعث شادی قلب مردم بزرگ کشورم شوم.

 قاسم رضایی دارنده مدال برنز وزن ۹۸ کیلوگرم کشتی فرنگی رقابت‌های المپیک ۲۰۱۶ برزیل، خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم تا بتوانم المپیک آینده را تجربه کنم و در آن شرکت داشته باشم.

رضایی گفت: امیدوارم با تمرینات مستمر و نقش‌آفرینی در مسابقات به این مهم دست پیدا کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *