تمام بازیکنان حاضر در لیگ برتر پس از معاینه پزشکی مجوز بازی گرفتند/ هادی نوروزی هیچگونه سابقه بیماری قلبی نداشته است

نسیم ورزش: رییس کمیته مسابقات فدراسیون فوتبال گفت : تمام بازیکنان حاضر در رقابت های لیگ برتر و دسته یک فوبتال کشور پیش از شروع فصل تحت معاینه پزشکی قرار گرفتند.بهروان

غلامرضا بهروان در ساری افزود : هیچ بازیکنی بدون معاینه پزشکی و تایید شدن سلامتش از سوی پزشکان نمی توانست جواز ورود به رقابت های لیگ برتر و دسته یک را دریافت کند و مرحوم هادی نوروزی نیز در زمره همین بازیکنان بود.
رییس هیات فوتبال استان مازندران گفت : علاوه بر این ، بازیکنان خوب و مستعد استان ما و کاپیتان تیم پرسپولیس تهران نیز هیچگونه سابقه بیماری قلبی نداشته و این اتفاق بی سابقه برای یکی از بازیکنان مطرح کشورمان بود.
وی اضافه کرد : در داخل استان مازندران هماهنگی هایی با برخی از مسوولان استانی بخصوص شهرستان بابل برای برگزاری باشکوه تشییع پیکر این بازیکن با اخلاق انجام شده تا بتوانیم پذیرای میهمانی از اقصی نقاط ایران باشیم.
هادی نوروزی بازیکن با سابقه و اخلاق تیم پرسپولیس که در فصل جاری رقابت های لیگ برتر با رفتن محمد نوری کاپیتان سابق تیم پرسپولیس و از بازیکنان مازندرانی از این تیم، بازوبند کاپیتانی را در پرسپولیس به بازو بست.
مرحوم نوروزی در سال ۱۳۶۴ در روستای امیرکلای بابل متولد شد و ساعت چهار بامداد امروز پنجشنبه در منزلش در تهران براثر ایست قلبی درگذشت.
از این بازیکن با اخلاق و متدین تیم پرسپولیس دو فرزند دختر و پسر نیز به یادگار مانده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *