تماشاگران ساروی حکم پیروزی ما در این دیدار امضا کردند

نسیم ورزش: سرمربی والیبال عمران شهرداری ساری تیم تماشاگران ساروی حکم پیروزی ما در این دیدار امضا کردند و توانستیم این دیدار را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

تماشاگران ساروی

تماشاگران ساروی

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش بهزاد محمودی  در شهرستان ساری با اشاره به کسب سه امتیاز ارزشمند مقابل شهرداری تبریز، اظهار کرد: تماشاگران ساروی حکم پیروزی ما در این دیدار امضا کردند.

وی با بیان اینکه ساری در لیگ امسال دور از انتظار ظاهر شده است، افزود: مطمئن هستم اگر در ادامه بازی‌ها مشکلی پیش نیاید و قضاوت داوران عادلانه باشد، تیم ساری در پایان لیگ می‌تواند شگفتی‌ساز شود.

سرمربی تیم والیبال عمران شهرداری ساری این برد ارزشمند را تقدیم مسؤولان استانی و شهرستانی و تماشاگران با تعصب می‌کنیم، خاطرنشان کرد: ساری یکی از بهترین تماشاگران لیگ را دارد و با متکی به تماشاگرانش یکی از گزینه‌های تیم‌های بالای جدول است.

این مسؤول با بیان اینکه این برد حق تیمش بود، گفت: در دیدار مقابل شهرداری تبریز همه بازیکنان به ویژه دو بازیکن خارجی خوب کار کردند.

محمودی با بیان اینکه دو بازیکن مونته گرویی مولوس و سیمو در ترکیب تیم ساری باتجربه و عالی کار می‌کنند، افزود: این تیم به مرور زمان هفته به هفته  در برابر حریفان هماهنگ‌تر و باتجربه‌تر از گذشته می‌شود.

وی درباره محرومیت سه جلسه‌اش از سوی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، گفت: امیدوارم فدارسیون تمامی تیم‌ها و مربیان را به یک چشم نگاه کند و محرومیت و رأی انضباطی را محدود به تیم خاصی نکند.

سرمربی تیم عمران شهرداری ساری با اعلام اینکه در اتفاقات بازی با اردکان بازیکنان به قضاوت ضعیف داوری اعتراض داشتند، ادامه داد: تیم در آن بازی دو ست پیش بود که در نهایت با فشاری که بازیکنان و تیم ما شد نتیجه برده را با شکست عوض کردیم.

محمودی در پایان گفت: سه جلسه محرومیتم تمام شد و از هفته آینده می‌توانم در کنار بازیکنان تیمم باشم.

شاگردان بهزاد محمودی در تیم عمران شهرداری ساری موفق شدند از هفته پنجم لیگ برتر والیبال کشور سه بر یک شهرداری تبریز را شکست دهند و به سه امتیاز باارزش این دیدار دست یابند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو