تماشای شهرآورد پایتخت در کنار مزار هادی نوروزی در کپورچال بابل+تصاویر

 

نسیم ورزش: جمعی از مازندرانی های هوادار تیم فوتبال پرسپولیس تهران شهرآورد ۸۲ پایتخت را در کنار مقبره مرحوم هادی نوروزی کاپیتان سابق این تیم تماشا کردند .

 

کپورچال بابل میزبان صدها تن از هواداران مازندرانی تیم پرسپولیس تهران بود ، هوادارانی که با نصب نمایشگر تلویزیونی بر روی سنگ قبر کاپیتان به همراه او و اعضای خانواده اش از دریچه جعبه جادویی تلویزیون تیم ‘ کهکشانی ‘ کاپیتان را تشویق کردند.
دوستداران صاحب نمره ۲۴ ابدی نمایشگر تلویزیونی را در پس زمینه ای از پارچه نوشته قرار داده بودند که روی آن نوشته شده بود ‘ هادی غروب کرد … اما یادش در دل ها باقی خواهد ماند’ .
جای ‘ هانی ‘ پسر هادی اما در کنار مزار پدر خالی بود . هانی به نیابت از پدر به استادیوم آزادی رفته بود تا شاهد پیروزی تیم کاپیتان باشد و این شعار پیش از شهرآورد هواداران را محقق کند که ‘ دست هادی توکاره – پرسپولیس جام بیاره ‘.
هواداران مازندرانی پرسپولیس در پایان مسابقه نیز با سردادن شعارهایی چون ‘ نوروزی آپاچی ‘ ،
‘ هادی با تعصب خداحافظ ‘ و شعار مازندرانی ‘ هادی نوروزی دا – ته جای خالی دا ‘ ( قربان هادی نوروزی – قربان جای خالی تو ) و به هوا فرستادن بادکنک های قرمز رنگ ، شادی کردند.
گزارش میدانی از مناطق مختلف استان هم حاکیست که هواداران تیم سرخ پوش پایتخت پس از پیروزی چهار بر دو این تیم در شهرآورد ۸۲ به خیابان ها آمده و شادی و پایکوبی کردند.
هواداران تیم پرسپولیس که نتایج چهار بر دو تیمشان در برابر استقلال را تا حد زیادی غیر قابل پیش بینی می دانستند ، با در دست گرفتن پرچم تیم محبوب خود و با روشن کردن چراغ خودروها و موتورسیکلتشان و بوق زدن به شادمانی پرداختند.
پرسپولیسی ها با این برد در چهار هفته مانده به پایان رقابت های فوتبال لیگ برتر ، پیشاپیش به استقبال جشن قهرمانی تیمشان محبوبشان رفتند.
شادمانی هواداران سرخ ها در شهرها و حتی برخی روستاهای مازندران حدود دو ساعت پس از سوت پایان مسابقات از سوی داور ادامه یافت و کماکان نیز در بعضی نقاط ادامه دارد.
ماموران نیروی انتظامی استان نیز برای جلوگیری از ایجاد ترافیک احتمالی و بروز هرج و مرج دورادور نظاره گر این شادمانی و نظم بخشی آن بودند.
تیم پرسپولیس در هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ برتر موفق شد تا استقلال تهران را در بازی برگشت با نتیجه چهار بر دو شکست دهد و با ۴۸ امتیاز در صدر جدول قرار بگیرد.
تیم آبی پوش استقلال نیز با این شکست به رده سوم جدول این رقابت ها سقوط کرد.
هم اکنون تیم پرسپولیس با ۴۸ امتیاز در صدر جدول رقابت های لیگ برتر، استقلال خوزستان با ۴۷ امتیاز در رده دوم و استقلال تهران با ۴۵ امتیاز در رده سوم قرار دارد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *