تلفیقی از عشق و رسالت خبرنگاران ورزشی مازندران را به ادامه تشویق می کند

سید مجید محمدیان مدیر مسئول نسیم ورزش: خبرنگاران ورزشی مازندران پر تلاش و کاربلد همواره در جهت اطلاع رسانی افتخارات ورزشی استان موفق بوده اند.

با وجود درآمد ناچیز و گرفتاری های فراوان و مشغله ای تمام وقت تنها رسالت ، عشق و علاقه توانسته است این افراد زحمت کش را در این عرصه ماندگار نمایند.

این قشر پرتلاش در مازندران همواره پیگیر مطالبات بحق جامعه بزرگ و محترم ورزش بوده اند و در این بین ناملایمت های فراوانی را تحمل کرده اند.

برخی از همکارانم به واسطه شکایت مسئولین در دادگاه های که محل مجرمان و سابقه داران می باشد حاضر شدن و این مسائل و چالش ها جزئی از فعالیت های این عزیزان محسوب می شود.

۱۲ تیر ماه روز جهانی خبرنگاران ورزشی می باشد  خبرنگاران ورزشی مازندران همیشه متعهد و با رعایت اخلاق رسانه ای عملکرد قابل دفاعی از خود داشته اند.

تعهد واژه ای است که هیچگاه خبرنگاران ورزشی مازندران از آن سر باز نزدند و به رسالت خود پشت نکردند و یار و یاور مدیران ورزشی مازندران بودند.

امروز روز تلاش در عرصه اطلاع رسانی ورزش می باشد امروز روز کسانی است که هیچگاه نسبت به توسعه و پیشرفت ورزش بی تفاوت نبوده اند.

خبرنگاران ورزشی با رویکرد اخلاق محور تعامل سازنده را سرلوحه کار خود کرده اند و نقش بسزایی در موفقیتهای ورزش مازندران دارند.

هر زمانی از موفقیت های ورزش مازندران صحبتی به میان می آوریم نمی توان نقش بی بدیل خبرنگاران ورزشی را کتمان کنیم.

بارها همکارانم مورد بی مهری مسئولین ورزشی مازندران قرار گرفتند و با این وجود با جرات می توان گفت که هیچ خبرنگار ورزشی در مازندران کم فروشی نکردند.

نمی خواهم در این روز  بزرگ از فرد یا مسئول ورزشی گلایه کنم بلکه در این مقال به واسطه تلاش و کوشش و زحمات بی دریغ همکاران رسانه ایم تشکر و قدردانی کنم و برای سلامتی یکایک خبرنگاران ورزشی مازندران در رسانه های مکتوب و مجازی دست به دعا می شوم.

از تمامی مسئولین ورزشی و غیر ورزشی که با روش های مختلف ازجمله ارسال پیام تبریک و برگزاری نشست های تجلیل قدردان زحمات همکاران خوبم بودن  و توانستند دل این عزیزان را در این روز شاد نمایند تقدیر و تشکر میکنم و تمامی اقدامات موثر در این راستا را با عینک خوش بینی به فال نیک میگریم و دست گیر این عزیزان خواهیم بود.

مدیران ورزش مازندران بدانند که در صورت تعامل و حفظ شان خبرنگاران ورزشی خواهند توانست از مشاوران امین و دلسوز بهره مند شوند.

از همکاران رسانه ای خوبم در سایت های تخصصی ورزشی شمال ورزشی، مازند لیگ، ورزش جوان ، مازند اسپرت، مازند ۲۴ ، ورزش ۵ ، نسیم ورزش و رسانه های مکتوب سرزمین ورزش، خبر ورزشی مازندران، تیرنگ ورزشی و سایر عزیزانی که در خبرگزاری ها و سایر رسانه های مکتوب و مجازی بعنوان خبرنگاران ورزشی پرتلاش هستند ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت از یکایک این عزیزان به واسطه صداقت در قلمشان تقدیر و تشکر می نمایم و این مقال را به تمامی این بزرگواران تقدیم میکنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *