تلاش برای بازپس‌گیری تنها پایگاه اسکواش در مازندران

 

سرپرست هیئت اسکواش مازندران گفت: تلاش برای بازپس‌گیری تنها مرکز و پایگاه اسکواش که بنا به دلایلی در اختیار اداره ورزش و جوانان ساری قرار گرفته، در حال انجام است.19651

رضا شفاهی با اشاره به اینکه تنها مرکز اسکواش مازندران در ساری با فضایی مهیا و طبقاتی واقع شده که به اداره ورزش و جوانان ساری واگذار شد و هم‌اکنون از اتاق کنفرانس، دفتر هیئت اسکواش و خوابگاه ورزشکاران این پایگاه در بخش اداری اداره ورزش و جوانان ساری استفاده می‌شود، اظهار کرد: در حال تلاش برای بازپس‌گیری تنها مرکز و پایگاه اسکواش در این استان هستیم که از نیازهای اساسی این رشته ورزشی محسوب می‌شود.

وی با اعلام اینکه با تمام توان در حال پیگیری و بازپس‌گیری این پایگاه هستم، افزود: در این رابطه با مراجعه به فدراسیون اسکواش و وزارت ورزش و جوانان در حال پیگیری هستم.

سرپرست هیئت اسکواش مازندران با اشاره به اینکه از این مجموعه بزرگ اسکواش مازندران تنها اجازه استفاده از سه کورت بازی و جایگاه‌ تماشاگران را داریم، افزود: این مجموعه اسکواش مازندران در گذشته برای هیئت اسکواش مازندران اختصاص داشت، ولی بنا به دلایلی از سوی مسئولان قبلی این هیئت به اداره ورزش و جوانان ساری داده شد.

وی با اشاره به اینکه نباید در بین مردم تداعی شود که ورزش اسکواش در مازندران علاقه‌مندی نداشته و برای آن مشکل ایجاد کنیم، تصریح کرد: تاکنون در شهرهای مختلف مازندران برای فعالیت در رشته اسکواش اعلام آمادگی شده است که در مدت کم مسئولیت خود توانستیم مسابقات قهرمانی اسکواش کشور را در پنج رده سنی دختران میزبانی کنیم.

شفاهی با اشاره به برگزاری رقابت‌های قهرمانی اسکواش آزاد مردان مازندران، بیان کرد: طی هفته جاری در نظر داریم کلاس مربیگری اسکواش سطح یک را در مازندران برگزار کنیم که در زمینه مکان برگزاری در بلاتکلیفی به سر می‌بریم.

وی با اعلام اینکه رقابت‌های قهرمانی اسکواش مردان مازندران پس از دو روز رقابت بین ورزشکاران به کار خود پایان داد، گفت: این مسابقات در خانه اسکواش مرکز مازندران پیگیری شده که در پایان محمدحسین مومنی با غلبه بر رقبای خود قهرمان شد.

سرپرست هیئت اسکواش مازندران با بیان اینکه ۱۶ اسکواش‌باز مازندرانی در این مسابقات از شهرهای آمل، ساری و میاندورود به دیدار هم رفتند، ادامه داد: مراحل مقدماتی و نیمه‌نهایی رقابت‌های قهرمانی اسکواش مردان مازندران به مدت یک روز در ساری دنبال شده و دور نهایی و فینال این مسابقات نیز پنج‌شنبه گذشته پیگیری شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *