تلاش احمد نوراللهی برای حضور در ترکیب برانکو

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، امسال رقابت تنگاتنگی در تمام پست‌های پرسپولیس وجود دارد و همه بازیکنان می‌دادند نباید کوچک‌ترین اشتباهی داشته باشند تا جای خود را به پلن B ندهند که به نظر می‌رسد این اتفاق بیشتر از هر قسمت زمین، در میانه میدان و بین هافبک‌ها باشد.

احمد نورالهی

هافبک آینده‌دار پرسپولیس مصمم است جایگاهش در ترکیب اصلی را پس بگیرد

احمد نوراللهی با وجود اینکه از هفته سوم تا بیست و هفتم فصل اخیر فقط ۳ بار به صورت ثابت بازی نکرد اما در سه مسابقه پایانی که حساس هم بود فقط ۱۶ دقیقه به کار گرفته شد تا این احتمال به وجود آید برانکو نظرش را روی این بازیکن تغییر داده است ولی از سوی دیگر این مسئله هم پیش‌بینی می‌شود شاید در سه هفته آخر پرسپولیس قصد داشته از ترکیبی هجومی‌تر بهره ببرد و به همین دلیل نوراللهی نیمکت‌نشین بوده است.

هافبک آینده‌دار پرسپولیس که شایعه رفتنش به تراکتورسازی هم مقطعی شنیده می‌شد در تیم پر ستاره برانکو ماند تا با رقبای جدیدی که به جمع‌شان اضافه شدند رقابت کند و دوباره به ترکیب اصلی برگردد.
نوراللهی در تمرین روز گذشته پرسپولیس جزء نفرات ترکیب اولیه قرار گرفت و قطعا تلاش خواهد کرد این جایگاه را از دست ندهد و بتواند دوباره خود را به برانکو اثبات کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو