میلاد تقوی: لیگ والیبال مازندران ویترین والیبال استان است

اختصاصی نسیم ورزش : میلاد تقوی: لیگ والیبال مازندران ویترین والیبال استان است/ اهمیت به لیگ داخلی استان می تواند بسیار مفید باشد و استعدادهای فراوانی را از درون این لیگ ها کشف و پرورش داد و در آینده به عنوان سرمایه های والیبال استان از آنها استفاده کرد.

 

لیگ والیبال مازندران ویترین والیبال

هیات والیبال مازندران هم در همین راستا با نظارت جدی و برنامه ریزی منظم سعی در کشف نخبه های والیبال استان دارد تا در تیم های استانی از آنها استفاده کند.لیگ والیبال مازندران ویترین والیبال استان بوده است و تیم‌ های منتخب مازندران از درون لیگ انتخاب خواهد شد.
سید میلاد تقوی با بیان اینکه در لیگ مازندران (۹۷-۹۸) نظارت جدی خواهیم داشت،بیان کرد: بصورت سازمان یافته صدور کارت بازیکنان تیم‌ها را انجام می دهیم.
وی ادامه داد:قطعا بازیکنان و مربیان حاضر در لیگ مازندران را در تیم های استان استفاده خواهیم کرد‌، لیگ والیبال مازندران ویترین والیبال استان بوده و تیم های منتخب استان از داخل لیگ توسط مربیان کمیته استعدادیابی انتخاب و به اردو دعوت خواهند شد
رئیس هیات والیبال مازندران از تشکیل کمیته انضباطی این هیات در روزهای یکشنبه خبرداد و گفت:مازنی ها همیشه اخلاق مدار بوده و در ورزش والیبال هم رعایت اخلاق توسط ورزشکاران یک امر ضروری محسوب می شود.قطعا با موضوعات انضباطی بصورت جدی برخورد خواهیم کرد زیرا چشم پوشی از موضوعات انضباطی می تواند به والیبال مازندران صدمه بزند.
میلاد تقوی در پایان متذکر شد:همانند سال های گذشته از شرکت بازیکنان صغرسنی در لیگ‌ مازندران جلوگیری خواهیم کرد و بصورت جدی با این موضوع برخورد خواهیم کرد.

سید میلاد تقوی با بیان اینکه در لیگ مازندران (۹۷-۹۸) نظارت جدی خواهیم داشت،بیان کرد: بصورت سازمان یافته صدور کارت بازیکنان تیم‌ها را انجام می دهیم.

وی تصریح کرد: قطعا بازیکنان و مربیان حاضر در لیگ مازندران در تیم های استان استفاده خواهیم کرد‌، لیگ والیبال مازندران ویترین والیبال استان بوده و تیم های منتخب استان از داخل لیگ توسط مربیان کمیته استعدادیابی انتخاب و به اردو دعوت خواهند شد

رئیس هیات والیبال مازندران از تشکیل کمیته انضباطی این هیات در روزهای یکشنبه خبرداد و گفت: قطعا با موضوعات انضباطی بصورت جدی برخورد خواهیم کرد.

میلاد تقوی در پایان متذکر شد: همانند سال های گذشته از شرکت بازیکنان صغرسنی در لیگ‌ مازندران جلوگیری خواهیم کرد و بصورت جدی با این موضوع برخورد خواهیم کرد

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو