تقویت روحیه همدلی در ورزش مازندران مشهود است/ قلم بودجه ای پایتخت نشینان برای مازندران کم رنگ است

اختصاصی نسیم ورزش/ به قلم سید مجید محمدیان: تقویت روحیه همدلی در ورزش مازندران مشهود است ، حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران در سال ۹۶ با مشکلات مالی فراوانی روبرو بود.

 


ورزش مازندران همواره از نگاه بی انصافانه بودجه ای وزارت ورزش رنج برده است.
ورزش با صلابت مازندران شایسته بهترین هاست و همواره نشان داده است که جور ورزش کشور را به دوش کشیده است و پرچم ایران اسلامی را در میادین مختلف بین المللی به اهتزاز در آورده است.
ورزشکاران مازنی با دستانی خالی و با شجاعت تمام در مسابقات مختلف افتخار آفرینی میکند.
نوار موفقیت ورزش مازندران با قلم کمرنگ بودجه ای پایتخت نشینان از هم گسسته نشده است‌.
ورزش مازندران در سال جاری توانسته است آرامش و ثبات خوبی بیابد و این را مرهون تمامی دلسوزان حوزه ورزش می باشد.
پیشکسوتان و کارشناسان ورزشی مازندران آنطور که باید حتی در رسانه های بومی به آنها پرداخته نشده اند و این نقد بر رسانه های مازندرانی وجود دارد.
حضور پر رنگ بزرگان ورزشی و ارائه راهکارهای موفقیتی می تواند بیش از پیش ورزش پر افتخار مازندران را رنگین تر کند.

متولی ورزش مازندران در حوزه قهرمانی و همگانی موفق بود

حبیب حسین زادگان با روحیه تعاملی و صبر و بردباری خود توانسته است بسیاری از موانع ورزش را با راهکارهای مدیریتی پیش رو بگذارد که از این رو باید از او تقدیر شود.
حسین زادگان حالا خوب از زیر و بم ورزش مازندران آگاهی دارد و توانسته است وفاق خوبی در بین جامعه ورزش ایجاد نماید.
کسب مدال های متعدد بیش از پیش نشان از اقتدار ورزش مازندران دارد.
حبیب حسین زادگان توانست در بخش قهرمانی سند قبولی عملکردش را ارائه دهد و در بخش اعظمی از موفقیت های ورزش مازندران سهیم باشد.
در بخش همگانی شاهد تحول عظیمی در این حوزه بودیم که اگر فعالیت هیات های تحت مدیریت این حوزه با قدرت بیشتری صورت میگرفت و همکاری ها از جنس قوی تری بود چه بسا شاهکاری بزرگ در حوزه همگانی صورت میگرفت انتخاب عالیشان با تجربه در این حوزه و اقدامات ضربتی اش که با مذاق برخی خوش نیامد اقدام ارزنده بود که در سال جاری شاهد اجرای تنوع در برنامه های همگانی بودیم.

حسین زادگان در تغییرات مدیران ناکارآمد و متخلف انتظارات جامعه ورزش را برآورده نساخت

ورزش مازندران با آرامش نسبی رو به جلو حرکت می کند و در این بین تغییرات کُند ، با تاخیر و خسته کننده میتواند نقطه نقد حسین زادگان محسوب شود.
حسین زادگان میداند برخی از مدیران تحت حوزه خود چیزی برای ارائه ندارند و قادر نیستند در جهت پیشرفت ورزش مازندران گام های اساسی بردارند.
متولی ورزش مازندران در خصوص تغییرات مدیران ناکارآمد و بعضا متخلف نتوانسته است انتظارات جامعه ورزش را برآورده سازد.‌
البته نباید انتصابات جوان گرایانه و مغزدار مدیر کل ورزش و جوانان مازندران را فراموش کنیم که توانست خون تازه ای به ورزش مازندران تزریق نماید.
ورزش مازندران در سال جاری با تمام وجود برای حضور پرقدرت در مسابقات آسیایی جاکارتا آماده می شود.
مسابقاتی که می تواند بار دیگر عیار ارزشمند ورزش مازندران را به رخ همگان بکشاند.
ورزش مازندران آبستن برگزاری رویداد ورزشی بزرگ است باید برای جوانان انگیزه ایجاد کنیم زیرا در خون جوانان این خطه ورزش موج می زند.
ژن خوب در ورزش مازندران به وفور یافت می شود و در این بین نباید استعدادیابی را به یک جشنواره خلاصه کنیم زیرا این استان از استعداد سرشار است.
قله های موفقیت برای مازندران هموار است و با همدلی و اتحاد موجود آینده ورزش مازندران روشن است.

مدیر رسانه گریزی که در برخورد با نقدها سعه صدر دارد

حسین زادگان برخورد منطقی با نقدها صورت داده و از این حیث فصل جدید از روحیه بالای نقد پذیری متولی ورزش مازندران را از خود بروز و ظهور داده است.
البته حسین زادگان را نمی توان مدیری رسانه ای قلمداد کرد می توان گفت مدیر رسانه گریزی که در برخورد با نقدها سعه صدر دارد.
در این بین از ابتر ماندن شورای رسانه ای ورزش مازندران بعنوان یک لزوم که هیچگاه به صورت جدی به آن پرداخت نشده است باید اشاره کرد.

حسین زادگان ولوم حواشی سیاسی را پایین کشاند

حسین زادگان توانسته است با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تعامل خوبی برقرار کند و این امر یکی از نقاط عطف مدیریت ورزش مازندران محسوب می شود که در نوع خود بی بدیل می باشد حسین زادگان توانسته ولوم حواشی سیاسی را پایین بکشاند.

ورزش مازندران همواره از نبود حامیان مالی رنج برده است در این بین دستگاه ورزش مازندران هم نتوانسته است ادبیات فاخری در برخورد با سرمایه گزاران حوزه ورزش صورت دهد باید از قاعده برد برد بهره بریم تا موجبات دلسردی حامیان مالی فراهم نشود و از این رو نمی توان در این بخش نمره رضایت مندی به حسین زادگان دهیم.
البته در اینخصوص برخوردهای مدیریتی بجا و درستی از حسین زادگان صورت گرفته است.
همچنین باید به قوانین دست و پا گیر و کاغذ بازی های سایر نهادهای اجرایی نیز اشاره نمود که اوقات حامیان مالی را تلخ نموده اند.

حسین زادگان از ماجراجویی فاصله گرفته است

حسین زادگان در سال جاری تلاش کرد از ماجراجویی فاصله بگیرد و این خود گواه تسلط مدیریتش بر ورزش مازندران می باشد.
برنامه محوری در ورزش مازندران صورت گرفته است سیستم اداری دستگاه ورزش مازندران که تا پیش از این فچل و ناتوان بود نظم قابل قبولی گرفته است و انضباط مالی مناسبی در دستگاه ورزش مازندران ایجاد شده است.
حسین زادگان توانست در سال جاری در مقاطع مختلف حمایتهای مدیریتی بجای از قهرمانان و ورزشکاران مازنی نماید و پیگیری مطالبات بحق ورزشکاران مازنی به خوبی از سوی متولی دستگاه ورزش مازندران مدیریت شد چیزی که در گذشته کمتر دیده می شد.
در حوزه عمرانی با توجه به اعتبارات محدود این حوزه و البته تلاش های حسین زادگان برای کسب اعتبارات لازم در خصوص اتمام پروژه های عمرانی نیمه کاره اقدامات ارزنده ای صورت گرفته است.
پیشرفت فیزیکی محسوس در پروژه های عمرانی خود گواه این ادعا می باشد.
پرداختن به حواشی سَم مهلک موفقیت ورزش مازندران محسوب می شود البته این به معنای نفی نقدهای سازنده و دلسوزانه کارشناسان و ورزشی نویسان مازندران نیست که جز به تعالی ورزش به چیزی دیگری نمی اندیشند.
حسین زادگان بعنوان متولی و نفر اول مدیریت ورزش مازندران در سال جاری با توان و بضاعت بودجه ای خود با همراهی و همدلی جامعه ورزش مازندران و مساعدت بخش خصوصی ، پیشکسوتان ، مربیان و تلاش ورزشکاران با تعصب در مجموع کارنامه قبولی را کسب نموده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو