تقسیم امتیاز ۲ تیم صدرنشین در لیگ برتر فوتبال مازندران

نسیم ورزش: مسئول کمیته مسابقات هیئت فوتبال مازندران از تساوی دو تیم صدرنشین در لیگ برتر فوتبال استان خبر داد.خبرگزاری فارس: تقسیم امتیاز 2 تیم صدرنشین در لیگ برتر فوتبال مازندران

در شهرستان ساری با اشاره به برگزاری پنج بازی در این هفته، گفت: دو تیم صدرنشین لیگ برتر فوتبال استان در این هفته امتیازات را تقسیم کردند.

وی اضافه کرد: در یکی از این بازی‌ها تیم صدرنشین شهدای ماکران در یک بازی خانگی میزبان دیگر مدعی شهرداری نشتارود بود که دو تیم با تقسیم امتیاز دو بر دو مساوی شدند.

مسئول کمیته مسابقات هیئت فوتبال مازندران از بازی دو تیم دنیا آبی زاغمرز و شهرداری فریدونکنار در زاغمرز خبر داد و افزود: در این بازی تیم شهرداری فریدونکنار موفق شد میزبان خود را سه بر صفر شکست دهد و در دیگر مسابقات تیم داروسازی و تاک ساری در خانه دو بر یک مغلوب مهمان خود سد نکا شد.

بابایی از برتری سه بر یک تیم‎های وحدت مقاومت جویبار و شهرداری ایزدشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: وحدت مقاومت جویبار نیز سه بر یک از سد حربده محمودآباد گذشت و تیم استقلال ساری نیز سه بر یک از میزبان خود شهرداری ایزدشهر شکست خورد.

وی با بیان اینکه دیدار دو تیم بازرگانی وشتانی آمل و شهدای بابلسر برگزار نشد، اظهار کرد: به خاطر حضور تیم بازرگانی وشتانی آمل در جام حذفی فوتبال کشور بازی این تیم در این هفته برگزار نشد.

مسئول کمیته مسابقات هیئت فوتبال مازندران گفت: تا پایان هفته نهم این مسابقات تیم شهدای ماکران با ۲۰ امتیاز در صدر جدول جای دارد و تیم‌های سد نکا و حربده محمودآباد به ترتیب با ۱۸ و ۱۷ امتیاز دوم و سوم هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *