تقدیر فدراسیون جهانی تنیس روی میز از سرپرست مازنی فدراسیون تنیس روی میز

نسیم ورزش: سرپرست فدراسیون تنیس روی میز ایران، در این فدراسیون کارهای بزرگی انجام داده؛ اما آن چیزی که باعث تقدیر فدراسیون جهانی این رشته از سعادتمند شد طرح استعدادیابی برای این رشته بود که این طرح به نام ایران در جهان ثبت می‌شود و افتخاری مادام العمر برای کشور عزیزمان به حساب می آید. سعادتمند

در نامه های یاد شده مقامات فدراسیون جهانی تنیس روی میز به احمد سعادت مند خواسته شده تا در فاز اجرایی این طرح موافقت خود را با انتقال تجربیات ایران به سایر کشورها اعلام دارند.

همچنین مدیر آموزش و تمرین فدراسیون جهانی این طرح را در راستای برنامه های هوپس این فدراسیون برای توسعه ورزش تنیس روی میز در جهان دانست.

متن اصلی نامه و متن نامه های ترجمه شده به شرح زیر است:

به فدراسیون تنیس روی میز
جناب اقای سعادت مند
واقعا به شما تبریک میگویم!

این واقعا یک طرح بسیار عالی می باشد که در طولانی مدت می تواند برای ایران منافع بسیاری داشته باشد.

فایل های ضمیمه مراحل بعدی طرح را در اختیار شما قرار می دهد.

تیم آموزش و تمرین فدراسیون جهانی خانم پولونا چوین و دجان پاپیک و مسئول طرح هوپس هستند. همچنین آقای افشین بدیعی نیز مسئول توسعه منطقه ای هستند که من همگی را در جریان طرح شما قرار می دهم.

بسیار خوشحال می شویم که این طرح را در سایت فدراسیون جهانی نیز درج کنیم که نیاز به عکس های متنوع از این طرح داریم . مطمئنا پولونا و دجان نیز نظرات موثرتری در این خصوص خواهند داشت.

گلن تپر

جناب آقای سعادت مند
می خواهم در قدردانی از برنامه هوپس ایران به آقای گلن تپر بپیوندم و از طرحی که از طرف شما پایه و برنامه ریزی شده بطور ویژه تقدیر کنم . هدف، مدل و طرح شما کاملا در راستای مفهوم برنامه های هوپس است که مد نظر ما برای هدایت انجمن های ملی به آن سمت و سو می باشد “جهانی فکر کنید و ملی عمل کنید”

در فاز اجرایی این طرح بسیار خرسند می شویم که موافقت کنید تجربیات شما را در اختیار دیگر اعضای فدراسیون جهانی قرار دهیم. در ابتدا به صورت مقاله ای در سایت فدراسیون جهانی که از طرف آقای گلن تپر پیشنهاد شد و از طرف دیگر بعنوان” بهترین نمونه عملیاتی” که می توان در چارت آنلاین آموزش فدراسیون جهانی استفاده کرد.

در هر صورت موفقیت های بیشتری را در برنامه هایتان آرزو مندم. ما کاملا در خدمت شما برای راهنمایی های بیشتر در جهت بهتر عملیاتی شدن برنامه هایتان هستیم.

بار دیگر از خبر بسیار مسرت بخشی که ارسال کردید و گام برداشتن در راستای اهداف هوپس تشکر می‌کنم.

پولونا چهووین مدیر آموزش و تمرین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو