تقدیر رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از عملکرد داوران آسیایی المپیک

«شیخ سلمان ابراهیم آل خلیفه» رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا از عملکرد داوران آسیایی در بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو و به ویژه عملکرد علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمد رضا منصوری در بازی فینال فوتبال المپیک تقدیر کرد.

تقدیر رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیامی نوشت: فغانی نخستین داور آسیایی بود که دیدار فینال فوتبال المپیک را قضاوت کرد.
فینال فوتبال بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو روز شنبه گذشته میان تیم های فوتبال برزیل و آلمان برگزار شد. برزیل این بازی را در ضربات پنالتی به سود خود به پایان رساند.
«علیرضا فغانی»، «رضا سخندان» و «محمدرضا منصوری» داوران این بازی بودند.
این چهارمین فینال مهم فوتبال بود که علیرضا فغانی در آن قضاوت می کرد، او پیش از این فینال جام ملت های آسیا در استرالیا، فینال جام باشگاه های آسیا و فینال جام باشگاه های جهان را نیز در ژاپن قضاوت کرده است.
رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیام خود به فغانی و همکارانش، این دستاورد تاریخی را در المپیک ۲۰۱۶ ریو تبریک گفت.
وی در این باره نوشت: این انتخاب، نتیجه سال ها تلاش سخت بود. شما شایستگی آن را داشتید و به خوبی نمایندگی کشور آسیایی را به عهده گرفتید.
شیخ سلمان گفت: در دیدگاه و ماموریت کنفدراسیون فوتبال آسیا، اهداف مشخصی برای پیشرفت عملکرد آسیا در عرصه جهانی وجود دارد. این اهداف فقط به تیم ها و بازیکنان ختم نمی شود، بلکه حیطه داوران را نیز در بردارد. انتخاب علیرضا فغانی به عنوان داور فینال نشانگر پیشرفت داوری در آسیا است.
وی افزود: اطمینان دارم روزی در دیدار فینال جام جهانی داوران آسیایی قضاوت می کنند و به داورانی که برای بالابردن سطح داوری مسابقات تلاش می کنند، ارج می نهیم.
رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا به همه داورانی که برای رسیدن به بازی های المپیک تلاش سخت کردند، تبریک می گوید و از روش فوق العاده آنها برای قضاوت تقدیر می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو