معضل بیکاری گریبانگیر برترین دروازه بان مازندرانی فوتبال ساحلی جهان

نسیم ورزش : دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران گفت: مازندران در فوتبال ساحلی دارای ظرفیت‌های بسیار قوی و نهفته است.

فوتبال ساحلی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، سید پیمان حسینی با اشاره به اینکه هشت کشور برتر در رنکینگ آسیا در مسابقات قهرمان آسیا حضور داشتند، اظهار کرد: این مسابقات که بین هشت تیم برتر آسیا و به میزبانی چین برگزار شد موفق شدیم با نتایج خوب و با اقتدار در آسیا قهرمان شویم.

وی با بیان اینکه به لطف خدا و دعای خیر مردم بار دیگر به عنوان بهترین دروازه‌بان آسیا انتخاب شدم، افزود: رقابت‌های لیگ هم برای تیم ملی همیشه مهم بود و بازیکنان جدید به تیم ملی دعوت می‌شوند و این در روند موفقیت‌ها بسیار اهمیت داشت.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تأکید بر اینکه مازندران در فوتبال ساحلی دارای ظرفیت‌های بسیار قوی و نهفته است، تصریح کرد: امیدوارم تیم فوتبال ساحلی قدرتمند و بدون دغدغه مالی در مازندران داشته باشیم.

حسینی به برنامه‌های آینده خود اشاره کرد و گفت: ماه آینده یا در المپیک ساحلی آسیا در ویتنام و یا در کاپ اوکراین شرکت می‌کنیم و سپس در آبان ماه در مسابقات بین‌قاره‌ای به میدان می‌رویم و سعی می‌کنیم دل مردم کشورمان و به‌ویژه مازندرانی‌ها و همشهریانم را شاد کنیم.

 بهترین دروازه‌بان آسیا در سه دوره متوالی و یکی از سه دروازه‌بان برتر جهان همچنان از معضل بیکاری رنج می‌برد و انتظار است مسؤولان دغدغه این ورزشکار ارزنده مازندرانی را رفع و او را در یکی از دستگاه‌های دولتی استخدام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو