تقدیر جانشین فرمانده ناجا از پهلوان کمیل قاسمی نائب قهرمان المپیک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  جانشین فرمانده نیروی انتظامی با نائب قهرمان مسابقات کشتی آزاد المپیک ریو دیدار و از وی تقدیر کرد.

کمیل قاسمی
در پی کسب عنوان نائب قهرمانی کشتی آزاد المپیک ریو ۲۰۱۶ از سوی پهلوان “کمیل قاسمی” از فرزندان کارکنان ناجا، سردار “اسکندر مومنی” جانشین فرمانده نیروی انتظامی، عصر روز گذشته (جمعه پنجم شهریورماه) به همراه سردار”سید محمود میرفیضی” فرمانده انتظامی استان مازندران با حضور در منزل سرهنگ”نعمت الله قاسمی” پدر پهلوان کمیل قاسمی با این قهرمان جهان دیدار و گفت و گو کرد.

سردار مومنی در این دیدار ضمن تبریک کسب عنوان نائب قهرمانی مسابقات کشتی آزاد المپیک به پهلوان قاسمی و خانواده اش، این عنوان را مایه مباهات و افتخاری بزرگ برای کشور برشمرد و افزود: شما قهرمانان با افتخار آفرینی خود در میادین ورزشی، نام ایران اسلامی را در جهان سربلند کرده اید.

وی همچنین از خانواده پهلوان قاسمی به جهت تلاش و زحمات فراوانی که در جهت موفقیت فرزندشان در رسیدن به این جایگاه بلند قهرمانی و پهلوانی کشیدند، قدردانی کرد.

براساس این گزارش، سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران نیز در این دیدار کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات کشتی آزاد المپیک ریو را به پهلوان کمیل قاسمی و خانواده اش تبریک گفت.

سرهنگ “قاسمی” پدر پهلوان کمیل قاسمی نیز ضمن خیرمقدم از حمایت های معنوی و بی دریغ جانشین فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده انتظامی استان مازندران قدردانی کرد و عنوان داشت : خوشحالم که کمیل توانسته با تلاش و همت جانانه خود با کسب مدال نقره المپیک، دل مردم کشورش را شاد کند.

در پایان این نشست، لوح سپاس و هدیه از سوی جانشین فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده انتظامی استان مازندران به پهلوان کمیل قاسمی اهداء شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *