تقدیر استاندار مازندران از مدیرکل راه شهرسازی

نسیم ورزش : تقدیر استاندار مازندران از مدیرکل راه شهرسازی / استاندار مازندران در آستانه سال نو از اداره کل راه و شهرسازی استان به جهت بهره برداری از پروژه های راهسازی در راستای تسهیل در امر تردد و روانی ترافیک به منظور مسافرت های نوروزی هموطنان عزیز قدردانی نمود.
تقدیر استاندار مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد اسلامی استاندار مازندران از مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران و کارکنان این حوزه به منظور تلاش در جهت ارتقاء سطح ایمنی محورهای مواصلاتی استان با بهره برداری از پروژه های در حال ساخت قدردانی نمود .

سید حمید حسینی رئیس اداره روابط عمومی ضمن اعلام این خبر افزود :  راههای شمال ایران از پر تردد ترین راههای در ایران بوده و مردم در ایام تعطیلات نیز از این نقاط بازدید می کنند از این رو پروژه های مختلف راهسازی و ارتقاء محورهای مواصلاتی از دوخطه به چهارخطه در نقاط مختلف استان در دست انجام می باشد .

وی از زیر بار ترافیک رفتن  بخشی از قطعات پروژه تعریض و چهار خطه نمودن محور هراز و سوادکوه در آخرین روزهای سال ۹۶ خبر داد و افزود : برای ارتقاء سطح سرویس و برقراری ترافیک ایمن و روان  ۵ کیلومتر   از محور هراز و همچنین دو دستگاه تونل و در محور سوادکوه نیز ۵ کیلومتر باقیمانده از این محور برای استفاده از کاربران با حضور وزیر راه و شهرسازی بهره برداری و مورد استفاده کاربران قرار گرفت .

وی با اشاره اقدامات خوب انجام یافته در محور های ارتباطی استان یادآور شد : پروژه های متعدد راهسازی در سطح  محورهای شریانی استان در دست انجام بوده که انشاء اله با تخصیص اعتبارات مورد نیاز هرچه زودتر شاهد بهره برداری از این پروژه ها و برقراری تردد ایمن در سطح راههای استان باشیم.   

سید حمید حسینی ابراز امیدواری کرد : ان شاء الله در سال ۱۳۹۷  بتوانیم با همدلی و تعامل بیشتر و رعایت کلیه مقررات و قوانین توسط رانندگان عزیز شاهد سالی بدون حوادث جاده ای در کشور و استان عزیزمان باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو