تفاهم فدراسیون اسکی با اسپانیا و کره‌جنوبی

 

نسیم ورزش: مسئولین فدراسیون اسکی ایران ضمن عقد چندین تفاهم‌نامه با کشور‌های دیگر نسبت به همکاری‌های گسترده با یکدیگر  تاکید کردند. احمد سعادت مند سرپرست فدراسیون اسکی ایران در دیدار با “شین دونگ بین” رییس فدراسیون کره‌جنوبی در خصوص آخرین شرایط المپیک زمستانی ۲۰۱۸ و همچنین شرایط همکاری‌های بیشتر میان فدراسیون دو کشور مذاکراتی را انجام دادند.

سعادتمند
سعادت مند در این دیدار بر لزوم همکاری بیشتر میان فدراسیون اسکی ایران و کره‌جنوبی به عنوان دو کشور هم‌قاره تاکید و کرد و گفت: ایران و کره‌جنوبی به عنوان دو کشور آسیایی می‌توانند همکاری‌های بیشتری را در عرصه اسکی داشته باشند. برپایی اردوهای تمرینی مشترک و همچنین حضور اسکی‌بازان دو کشور در مسابقاتی که در ایران و کره‌جنوبی برگزار می‌شود یکی از مهم‌ترین مواردی است که تمایل داریم نسبت به آن همکاری‌های همه‌جانبه صورت گیرد.

سرپرست فدراسیون اسکی خاطر نشان کرد: با توجه به میزبانی کره‌جنوبی از بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸  تمایل داریم از تجربیات کره‌جنوبی در امر زیرساخت‌های ورزش اسکی بهره ببریم.
سعادت مند همچنین به حضور ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۱۸ کره‌جنوبی اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای حضور موفق در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ در نظر گرفته‌ایم، در صورت امکان می‌خواهیم در اردوهای تمرینی و یا مسابقاتی که به میزبانی کره‌جنوبی برگزار می‌شود، حضور پیدا کنیم.
“شین دونگ بین” رییس فدراسیون کره جنوبی نیز ضمن ابراز خرسندی از عقد تفاهم‌نامه همکاری با فدراسیون اسکی ایران، گفت: مطمئنم اسکی‌بازان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۷ نتایج خوبی را کسب خواهند کرد. علاوه بر این با توجه به میزبانی کره‌جنوبی از بازی‌های المپیک ۲۰۱۸ تمایل داریم اسکی‌بازان ایران را در این رویداد ببینیم و امیدوارم ایران نسبت به دوره قبلی المپیک زمستانی بتواند نتایج بهتری را کسب کند.
رئیس فدراسیون اسکی کره‌جنوبی همچنین نسبت به برگزاری اردوهای مشترک با اسکی‌بازان ایران ابراز تمایل کرد و افزود: بسیار مایل هستم که اردوها و کمپ‌های تمرینی مشترکی میان اسکی‌بازان ایران و کره‌جنوبی برگزار شود و این اتفاق هم به نفع ما خواهد بود و هم به نفع اسکی‌بازان ایران.
همچنین فدراسیون اسکی ایران و اسپانیا تفاهم‌نامه‌هایی را برای همکاری در بخش‌های مختلف به امضا رساند. سرپرست فدراسیون اسکی ایران در دیدار با “اداردو رولدان” رئیس فدراسیون اسکی اسپانیا نسبت به توسعه همکاری‌ها دوطرفه و برپایی اردوهای مشترک تاکید کرد. در این دیدار طرفین برای همکاری‌ جهت برپایی اردوهای مشترک و اعزام تیم به تفاهم رسیدند و همچنین مقرر شد شرایطی فراهم شود تا مربیان هر دو کشور از دانش یکدیگر بهره ببرند.
مکان برگزاری کمپ‌های تمرینی از سوی دو کشور مطلب دیگری بود که در این دیدار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد تا تیم‌های کارشناسی ایران و اسپانیا برای بررسی شرایط و امکان برگزاری این کمپ‌ها سفرهایی به کشورهای یکدیگر داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو