تفاهم‌نامه ترویج ورزش بانوان در مازندران اجرایی می‌شود

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه بانوان شاغل دستگاه‌های اجرایی، اظهار کرد: برای سلامت جسمی و روحی کارکنان دستگاه‌های اجرایی تفاهم‌نامه‌ای با استانداری مازندران امضا شد که در سال‌ جاری اجرایی می‌شود.

حسین زادگان
حبیب حسین‌زادگان با اشاره به اینکه آسیب‌های زیاد روحی و روانی، فقر حرکتی و اجتماعی در جامعه وجود دارد، افزود: برای جلوگیری از این ناهنجاری‌ها باید علمی برخورد شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه برگزاری مستمر کارگاه‌های آموزشی برای جامعه هدف سبب کاهش بسیاری از مشکلات جسمی و روانی می‌شود، تصریح کرد: ایجاد برنامه‌ریزی دقیق و فضای مناسب برای ورزش بانوان از سری فعالیت‌های اداره‌ کل ورزش و جوانان و اداره‌ کل امور بانوان استانداری مازندران در سال‌ جاری است.

 حسین‌زادگان با اشاره به اینکه جامعه و خانواده سالم نیازمند مادران سالم است، گفت: جامعه توسعه‌یافته نیازمند خانواده سالم بوده و رویکرد دولت توجه به ورزش همگانی است.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه برای سلامت زنان باید برای اوقات فراغت برنامه‌ریزی شود، افزود: اداره‌ کل ورزش و جوانان استان برای اجرای برنامه‌های ورزشی موضوعات علمی و نظری را مدنظر قرار داده است.

وی تصریح کرد: در برنامه پنجم توسعه و چشم‌انداز برنامه ششم ورزش همگانی با موضوع خانواده مورد توجه قرار گرفته است.

حسین‌زادگان بر توجه به ورزش بانوان تأکید کرد و ادامه داد: برگزاری نمایشگاه، همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی سبب می‌شود تا جامعه هدف به ویژه بانوان به ورزش توجه داشته باشند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه سلامت جسم سبب سلامت روح می‌شود، گفت: مازندران ظرفیت ورزشی بالایی دارد که باید به میزان سرمایه انسانی فعال در استان از این قابلیت‌ها به‌درستی بهره‌برداری شود.
جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه بانوان شاغل دستگاه های اجرایی با حضور مریم جمشیدی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و مریم فرج پور معاون امور بانوان ورزش و جوانان استان  در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو