تغییری در مالکیت نساجی قائمشهر ایجاد نشده است/نساجی مالکیت سرمایه گذار قبلی است

نسیم وررزش : مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت:تغییری در مالکیت نساجی قائمشهر ایجاد نشده است وهمچنان این باشگاه در مالکیت سرمایه گذار قبلی است.

مالکیت نساجی قائمشهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  حبیب حسین زادگان افزود : تاکنون ۲ سرمایه گذار برای خرید باشگاه نساجی ابراز تمایل کردند که هنوز به نتیجه ای نرسیده است.
وی اضافه کرد : رایزنی سرمایه گذاران با مالک فعلی باشگاه نساجی برای خرید در جریان است، ولی اسناد قانونی مبنی بر واگذاری انجام نشده است.
به گفته وی قطعی ترین خریدار باشگاه نساجی را از سوی سرمایه گذاری دانسته که از سوی مسوولان شهرستانی معرفی شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت که خرید باشگاه نساجی نیاز به بودجه زیادی دارد و قطعا این کار از سوی سرمایه گذار و مالک با حساسیت زیادی دنبال می شود و نباید انتظار داشت در کمترین زمان به نتیجه برسد.
حسین زادگان با قدردانی از زحمات مالک فعلی باشگاه نساجی قائمشهر افزود : از لحاظ قانونی تا زمانی که باشگاه به سرمایه گذار جدید واگذار نشده باشد، تمام دخل و خرج باشگاه به مالک فعلی برمی گردد.
وی اظهارداشت : مالک فعلی باشگاه طبق قانون و مقررات باید هزینه های باشگاه را پرداخت کند و انتظارما و هواداران باشگاه این است که ایشان تا زمانی که به صورت قانونی باشگاه را واگذار نکرده از تیم حمایت مالی داشته باشند.
وی با تایید بلاتکلیفی باشگاه و تاخیر در پرداخت حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی افزود : ما برای حمایت از بخش خصوصی تا حد زیادی با مالک مدارا می کنیم و امیدواریم که در این بین ایشان هم به وظایف خود از لحاظ قانونی عمل کنند.
نساجی قائمشهر ۸ سال قبل برای ساماندهی مدیریت مالی و اداری به بخش خصوصی واگذارشد و با وجود نتایج خوب تیم در سال های پس از واگذاری این تیم نتوانست به هدفش که صعود به لیگ برتر بود جامه عمل بپوشاند.
در فصل جاری رقابت های فوتبال نیز مالک باشگاه با ایجاد تغییر اساسی در کادر فنی و مدیریت با به خدمت گرفتن محمود فکری کاپیتان آبی پوشان پایتخت که سابقه مربیگری در استقلال را نیز در کارنامه اش دارد، بازیکنان خوبی را جذب کرد که به یکباره به دلیل شانه خالی کردن مالک از کمک مالی به باشگاه، این تیم در بلاتکلیفی قرار داده شد.
تیم نساجی در ۱۰ دیدار رقابت های فوتبال دسته اول جام آزادگان با ۱۶ امتیاز در رده ششم قرار دارد و پیش بینی کارشناسان فوتبالی این بود که با حمایت مالی این تیم می تواند یکی از تیم های دارای بخت بالا برای صعود به لیگ برتر باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو