تعریف استعدادهای مازندران در قاب بین الملل اثر بخش خواهد بود

اختصاصی نسیم ورزش : تعریف استعدادهای مازندران در قاب بین الملل اثر بخش خواهد بود /استان مازندران در بخش های کشاورزی ، گردشگری وصنایع دستی، ورزش ، هنر و  سلامت دارای پتانسیل های فراوانی است.

تعریف استعدادهای مازندران

 ظرفیت های بالای استان مازندران به خوبی برند سازی نشده است و تنوانسته است در بخش بین الملل تعریف درستی ارائه شود.

صادرات در مازندران با چالش های بزرگی روبرو است حمل و نقل و عدم استاندارد سازی محصولات سهم استان مازندران را در مناسبات صادراتی ناچیز کرده است.

وزارت امور خارجه در استان مازندران نمایندگی دارد که نقش تسهیل کننده روابط بین الملل را ایفا می کند این دستگاه به خوبی در استان دیده نشده است.

تمامی استعدادهای مازندران در قاب بین الملل راندمانی چند برابر خواهد داشت.

نشست ها و مناسبات بین المللی مازندران پیش از این کاملا تشریفاتی بوده است و خروجی مطلوبی را نمی توان برای آن متصور شد خروجی که در اقتصاد مازندران قابل لمس باشد.

ارتباطات و تامین مواد غذایی و سایر محصولات کشورهای حاشیه دریای خزر نیازمند کار کارشناسی است.

برنامه های صادراتی مازندران تا امروز مثمر ثمر نبود و روح اقتصاد محور در کالبد استان مازندران دمیده نشده است.

مسئولین ارشد مازندران بایستی رنگ بین المللی به فعالیت های مازندران بدهند و این به معنای ایجاد افق روشن برای همکاری های برد برد می باشد.

مازندران در بخش بین الملل با توجه به موقعیت جغرافیای خود مستعد است کشورهای حاشیه دریای خزر مازندران را پیش از این جدی نگرفته اند شاید تفکرهایمان نیاز به بازنگری داشته باشد.

اقتصاد مازندران نیازمند احیای جدیدی است واستارت فعالیت های اثربخش  بین المللی یکی از مهمترین اقدامات محسوب می شود.

مردم نظاره گر فعالیت مدیران ارشد استان هستند و منتظر گشایش راه های برای بهبود اوضاع اقتصادی خود می باشند و تمام فعالیتهای مسئولین در تاریخ ثبت و درج خواهد شد.

اسرافیل امیری با حضور در دفتر گروه رسانه ای پرش به نقش محوری نمایندگی وزارت امور خارجه دراستان اشاره کرد و گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا خللی در مناسبات بین الملل دستگاه ای اقتصادی مازندران رخ ندهد و موانع پیش روی توسعه بین المللی در مسیر قانونی خود مرتفع شود.

وی تاکید کرد: باید جایگاه موثر نمایندگی وزارت امور خارجه در دستگاه های دولتی و بخش خصوصی مازندران نهادینه شود.

امیری توسعه مناسبت های بین المللی را در راستای بهبود حوزه اقتصادی مازندران موثر دانست و تصریح کرد: مازندران جایگاه مهم اقتصادی و جغرافیای در بین کشورهای حاشیه دریای خزر دارد.

وی عنوان داشت: گسترش مناسبتهای بین المللی با محوریت توسعه اقتصادی مازندران در دستور کار نمایندگی وزارت امور خارجه در مازندران قرار دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو