علی غفوری: تعداد قلیان سراها از سالن های ورزشی بیشتر می باشد!!!

علی غفوری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار نسیم ورزش گفت: متاسفانه تعداد قلیان سراها از سالن های ورزشی بیشتر می باشد که این خود تهدید جدی برای جوانان استان محسوب می شود.

علی غفوری

علی غفوری

رئیس هیات انجمن های ورزشی میاندرود با بیان اینکه همواره در خصوص فعالیت ورزشی جوانان نگرانی فروانی وجود دارد گفت: باید زمینه حضور جوانان به ورزش را فراهم آوریم تا شاهد رشد و پویایی جامعه جوان استان باشیم.

وی افزود: رشد فزاینده قلیان سراها قطعا سبب آسیب های در جامعه خواهد شد که باید برای جلوگیری از شدت گرفتن این روند اقدامات موثری صورت گیرد تا شاهد ترغیب جوانان به ورزش باشیم.

غفوری تصریح کرد: متاسفانه تعداد قلیان سراها از سالن های ورزشی بیشتر می باشد که این خود تهدید جدی برای جوانان استان محسوب می شود.

رئیس هیات انجمن های ورزشی میاندرود خواستار توجه بیشتر مسئولین به ورزش و جوانان شهرستان میاندرود شد و افزود: میاندرود ورزشکاران مستعدی دارد که با اندکی تزریق اعتبارات شاهد توسعه ورزش شهرستان خواهیم بود.

وی با اشاره به وجود ۵۰ ورزشکار سازمان یافته در رشته های ورزشی تحت نظر هیات انجمن های ورزشی میاندورد گفت: رشته های ورزشی دارت، طناب کشی ، سپک تاکرا و فوتبال دستی در میاندرود فعال می باشد.

غفوری خاطر نشان کرد: ورزش میاندرود از مهیا نبودن  زیر ساختها و امکانات ورزشی  لازم برای ورزشکاران رنج می برد و باید در اینخصوص نگاه ویژه ای شود.

پیشکسوت ورزش میاندرود با بیان اینکه در جهت توسعه ورزش شهرستان اقدامات مثبتی برای منطقه باید صورت گیرد و در اینخصوص عده ای غیر ورزشی سنگ اندازی می کنند.

علی غفوری حضور یاسر سلیم بهرامی در راس هیات انجمن های ورزشی مازندران در جهت نشاط و پویایی رشته های ورزشی مهم دانست و افزود: اقدامات قابل قبولی در این هیات صورت گرفته است.

رئیس هیات انجمن های ورزشی میاندرود با بیان اینکه از مسئولین شهرستان انتظار می رود بیش از پیش به مقوله ورزش در این شهرستان رسیدگی کنند گفت: باید در خصوص ترغیب جوانان میاندرودی به ورزش فعالیتهای مفیدی صورت گیرد.

وی یادآور شد: هیات انجمن های ورزشی میاندورد تمام تلاش خود را در جهت اعتلای ورزش شهرستان صورت خواهد داد و از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود.

علی غفوری در پایان ضمن قدردانی از تمامی مسئولینی که دلسوزانه برای توسعه و پیشرفت ورزش میاندرود تلاش می کنند تشکر و قدردانی کرد و خواستار توجه ویژه مسئولین دستگاه های اجرایی استان به مقوله ورزش شد. (خبرنگار : محمد بابایی)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو