تعداد زیادی از پروژه های ورزشی در دست اجرا در دولت گذشته فاقد توجیه فنی و اقتصادی است

 

نسیم ورزش:معاون وزیر ورزش و جوانان در گفت و گو با خبرنگاران گفت : تعداد زیادی از پروژه های ورزشی در دست اجرا در دولت گذشته فاقد توجیه فنی و اقتصادی است و این بار اضافی بر دوش وزارت ورزش و جوانان شده است.

امیررضا خادم
امیر رضا خادم  با بیان اینکه تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام مانده از دولت گذشته ، با صرف تمام اعتبار سالانه وزارت ورزش و جوانان به ۱۶ سال زمان نیاز دارد، اظهار کرد: هم اکنون چهار هزار و ۴۰۰ پروژه ورزشی نیمه تمام در سطح کشور وجود دارد که برای تکمیل این پروژه های ورزشی حدود ۸۰ هزار میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

 

وی اضافه کرد : این در حالیست که اعتبار سالانه وزارت ورزش و جوانان برای تمام حوزه های زیرمجموعه در سال حدود پنج هزار میلیارد ریال است .

 

خادم افزود : به هر حال وزارت ورزش و جوانان به دنبال تکمیل پروژه های ورزشی نیمه تمام در سطح کشور است و انتظار ما از مجلس شورای اسلامی تخصیص اعتبار برای تکمیل این پروژه هاست.

 

وی اضافه کرد : دولت تدبیر و امید با وجود تنگناهای مالی کمک خوبی به وزارت ورزش و جوانان داشته و امیدواریم در آستانه بودجه ریزی سال ۹۵ در مجلس شورای اسلامی نمایندگان مردم در مجلس نیز به این وزارتخانه نگاه ویژه ای داشته باشند.

 

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت : در شرایط فعلی این وزارتخانه به دلیل تنگنای مالی نمی تواند کمک خوبی به استان ها برای توسعه ورزشی داشته باشد و تلاش می شود کمک های اندک ما به استان ها نیز به صورت عادلانه انجام شود.

 

وی با اشاره به جایگاه خاص مازندران در حوزه ورزشی افزود : این استان از جایگاه خوبی در حوزه فعالیت های ورزشی برخوردار است و بار برخی از استان های دیگر نیز بر دوش این استان انداخته شد.

 

خادم اضافه کرد: با این وجود وزارت ورزش و جوانان به دلیل مشکل مالی توانسته است به این استان نیز کمک در خوری داشته باشد و اداره کل ورزش و جوانان این استان باید به دنبال راهکارهای دیگری برای حمایت های مالی به ورزش باشد.

 

معاون وزیر ورزش و جوانان راهکار اصلی برای تامین مالی ورزش مازندران را کمک خیرین و جذب حامی مالی دانست و گفت : اداره کل ورزش و جوانان این استان با وجود مشکلات مالی کارکرد خوبی در حوزه ورزشی داشت و باید این کارکرد در سایر بخش ها از جمله ورزش بانوان نیز ادامه یابد.

 

خادم گفت : ورزش مازندران جا برای کار بیشتر به خصوص در حوزه بانوان را دارد و انتظار ما از مدیران ورزشی در این استان فعالتر کردن ورزش بانوان است.

 

وی اضافه کرد : باید از توانمندی تمام نیروهای ورزشی در مازندران برای پیشبرد رشته های ورزشی استفاده کرد و این کار به سود ورزش استانی و ملی است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *