تعداد بدمینتون‌بازان سازمان‌یافته مازندران به ۱۴۰۰ نفر افزایش می‌یابد

 نسیم ورزش: سرپرست هیئت بدمینتون مازندران گفت: سعی داریم تعداد بدمینتون‌بازان سازمان‌یافته این استان را تا پایان سال‌جاری به یک‌هزار و ۴۰۰ نفر افزایش دهیم.

 تعداد بدمینتون‌بازان سازمان‌یافته مازندران به 1400 نفر افزایش می‌یابد

مهدی امیرفخریان با اشاره به ایجاد کمپ‌های استعدادیابی و توسعه ورزش بدمینتون در سال‌جاری اظهار کرد: این مهم با همکاری و تفاهم‌نامه‌ای با اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران در سطح مدارس شکل می‌گیرد.

 

وی افزود: همچنین در دیگر برنامه‌ریزی خود سعی داریم تا تیم‌های حاضر در مسابقات کشوری و لیگ برتر را در سال ۹۴ تقویت کرده و افزایش دهیم که در این امر نیز نیازمند حمایت همه مسئولان هستیم.

 

امیرفخریان با اشاره به برپایی لیگ بدمینتون در سطح مازندران و بین شهرستان‌ها ادامه داد: با این رویداد می‌توان دست به پشتوانه‌سازی بزرگی برای تیم‌های مازندران در عرصه‌های مختلف کشوری زد.

 

سرپرست هیئت بدمینتون مازندران تعداد ورزشکار سازمان‌یافته تا پایان نیمه اول اسفند سال گذشته را بالغ بر ۴۰۰ بدمینتون‌باز دانست و یادآور شد: هم‌اکنون این تعداد، آمار بسیار ضعیفی را شامل می‌شود.

 

وی افزود: امیدواریم با کمک و حمایت مدیرکل ورزش و جوانان مازندران این آمار تا پایان سال جاری به چهار برابر افزایش یابد و شاهد فعالیت حدود یک‌هزار و ۶۰۰ ورزشکار بدمینتون‌باز در کمپ‌های آموزش و تربیت بدمینتون شهرهای مختلف باشیم.

 

سرپرست هیئت بدمینتون مازندران با اشاره به میزبانی دور نهایی لیگ برتر بدمینتون باشگاه‌های کشور در آمل که طی روزهای پایانی سال گذشته انجام شد، گفت: آملی‌ها در این مسابقات توانستند با انجام کار بسیار بزرگ عنوان سومی مسابقات را به نام خود ثبت کنند.

 

امیرفخریان فضاسازی برای ایجاد هیئت بدمینتون در شهرهای فاقد هیئت ورزشی را از دیگر برنامه‌های مهم دانست و ادامه داد: در بین ۱۷ شهرستان مازندران تنها ۹ هیئت بدمینتون داریم در حالی که هشت هیئت فعالیت ندارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو