تصمیم عجیب گل محمدی به نفع استقلال تمام شد

شاید از همان روزهای اول لیگ که گل‌محمدی و آذری آنطور به پروپای هم پیچیدند ، این همکاری باید خاتمه پیدا می‌کرد. همان موقع دیگر همه فهمیده بودند که با این شرایط نمی‌شود کار کرد.

تصمیم عجیب گل محمدی

با این وجود یحیی آنقدر ادامه داد تا در آخرین ماموریتش، استقلال منصوریان را از بحران خارج کند و بعد برود! شایعات حاکی از آن است که در بازی با آبی‌پوشان، مظاهری مشکلی برای حضور در میدان نداشته، اما گل‌محمدی به دلایلی ترجیح داده از او استفاده نکند. به این ترتیب دروازه‌بان دوم به میدان رفت و با اشتباه بزرگش روی گل قربانی، کمر ذوب را شکست. بازی نکردن رجب‌زاده هم از دیگر نکات عجیب آن مسابقه بود.

در ادامه گفتنی است ، یحیی گل‌محمدی (زاده ۲۸ اسفند ۱۳۴۹ در روستای میناباد، شهرستان نمین، استان اردبیل) بازیکن سابق و مربی فوتبال اهل ایران است.

وی سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس تهران، فولاد خوزستان و صباباتریو همچنین ۷۴ بازی و ۵ گل ملی را دارد.

گل‌محمدی مربی‌گری را در تیم تربیت یزد در سال ۱۳۸۸ آغاز کرد،[۶] وی در مرداد ۱۳۸۹ به عنوان سرمربی تیم نساجی مازندرانانتخاب شد،گل‌محمدی در سال ۱۳۹۰ به عنوان دستیار علی دایی در تیم راه‌آهن به فعالیت پرداخت، در خرداد ۱۳۹۱ وی به عنوان سرمربی تیم صبای قم انتخاب شداما وی در مهر ماه سال ۱۳۹۱ از این تیم جدا و به عنوان دستیار به تیم پرسپولیس تهران پیوست.

پس از پایان نیم فصل سال ۱۳۹۱ با برکناری مانوئل ژوزه، گل‌محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب شد.گل‌محمدی ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۱ در برنامه ۹۰ از سرمربی‌گری پرسپولیس کناره گیری کرد اما این استعفاء مورد پذیرش مدیر عامل این تیم قرار نگرفت پس از دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان در فینال جام حذفی و باخت تیم گل محمدی، وی مورد انتقاد شدید پیشکسوتان باشگاه قرار گرفت و با وجود اینکه در مدتی که سکان هدایت پرسپولیس را در دست داشت فقط دو باخت را در کارنامه خود یدک می‌کشید در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۹۲ بار دیگر استعفای خود را تسلیم محمد رویانیان کرد و ازاین تیم جدا شد. باآغاز فصل سیزدهملیگ برتر خلیج فارس یحیی گل محمدی سرمربیگری تیم فوتبال نفت تهران را پذیرفت.او حتی در هفته ششم لیگ برتر ایرانتوانست تیم سابقش را با تک گل دقیقه ۹۲ علی قربانی شکست دهد و در جدول رده‌بندی با سه امتیاز بیشتر، سه پله بالاتر ازپرسپولیس علی دایی قرار بگیرد.

وی در بهمن ۱۳۹۳ از طرف کانون مربیان فوتبال ایران به‌عنوان بهترین سرمربی ماه انتخاب شد.

گل‌محمدی در فصل ۹۴-۱۳۹۳ با ذوب آهن قهرمان جام حذفی شد و در لیگ برتر نیز مقام چهارم را کسب کرد.

او در فصل ۹۵-۱۳۹۴ برای دومین سال پیاپی تیم ذوب‌آهن را به مقام قهرمانی در مسابقات جام حذفی رساند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *