تصاویر|حضور جامعه ورزش محمودآباد در مراسم جشن نیکوکاری

 

نسیم ورزش: همگام با مردم خیر و نوع دوست شهرستان محمودآباد، جامعه ورزش  و جوانان شهرستان  محمودآباد نیز حضور پررنگی در مراسم جشن نیکو کاری داشت.

به مناسبت روز احسان و نیکوکاری در جامعه، ترویج همدلی، نو‌عدوستی، همبستگی و اتحاد و با همت کمیته امداد امام خمینی (ره)  و همراهی معاون،کارکنان اداره ورزش و جوانان،ورزشکاران و  جمعی از کونگ فو کاران شهرستان محمودآباد به سرپرستی هادی بهمنی  مراسمی در سه راهی شهرستان برگزار شد.

 مهدی شعبان پور معاون اداره ورزش و جوانان محمودآباد هدف از برپائی و حضور در جشن نیکوکاری را ترویج فرهنگ احسان، انفاق و نیکوکاری در جامعه عنوان کرد و بیان داشت: با توجه به در پیش بودن سال نو ، همنوا با طبیعت و نوسازی انسان‌ها، مشارکت مردم و تقسیم شادی‌ها بین نیازمندان باید از اهداف جشن نیکوکاری باشد.

ایشان متذکر شد: انتظار داریم همه خانواده‌ها بالاخص جامعه بزرگ ورزش در جشن نیکوکاری با حضور پر رنگ خود در این مراسم باشکوه گل لبخند را بر لبان نیازمندان بی‌بضاعت بنشانند.

این مراسم با شعار«اکرام فاطمی، شور نیکوکاری» دستگیری از ایتام شهرستان با هدف زدودن چهره ی ناپسند فقر و درماندگی و کمک به افراد نیازمند و اقشار آسیب پذیر جامعه با اهدای هدایای نقدی و غیر نقدی  و حرکات  نمایشی کونگ فو کاران  برپا شد.