تصاویر|افتتاح اولین کلینیک تخصصی ماساژ در سرخ رود

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت رزمی شهر سرخ رود  از افتتاح  اولین کلینیک تخصصی ماساژ برای ورزشکاران در شهرستان محمودآباد خبر داد.

صابر اکبرزاده دبیر هیأت رزمی مازندران در  حاشیه مسابقات هاپکیدو قهرمانی کشور در محمودآباد،از افتتاح اولین کلینیک تخصصی ماساژ در شهرستان محمودآباد و بخش سرخ رود  در سالن  شهدا سرخ رود خبر داد.
وی با اشاره به اینکه این کلینیک از بهمن ماه افتتاح گردیده افزود: این کلینیک تخصصی به طور عملی فعالیت خود را از اسفند ماه سال جاری در شیفت صبح با کادر مجرب ، تکنسینها ، کاردانان و کارشناسان ماساژ و علوم تربیت بدنی و ورزش است آغاز کرده است.
صابر اکبرزاده مدیر کلینیک  ادامه داد: کلینیک تخصصی  ماساژ در یکی از سالن‌های ورزشی شهدا سرخ رود  راه‌اندازی شده است و در بهمن ماه سالجاری با حضور نماینده مردم شریف  نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح گردیده ودر اسفند ماه  سال جاری به صورت رسمی کار خود را آغاز کرده است.
 اکبرزاده با بیان اینکه ،کلنیک ماساژ شهداء سرخ رود در چارچوب اهداف و  برنامهای گسترش مجموعه و راستای ارتقاء سطح خدمات به  ورزشکاران تحت پوشش  و دیگر ورزشکاران و نیازمندان و  متقاضان منطقه با حمایت ویژه اکادمی ورزشی صابر ، اداره ورزش و جوانان سرخ رود و شهرستان محمودآباد  و هیات پزشکی ورزشی استان مازندران افتتاح و از اسفند ماه اماده ارایه خدمات میباشد.
برخی از فواید و مزیت های ماساژ
*  رفع دردها ، گرفتگی ها و تقویت عضلانی اسکلتی
* آرامش بخشی و رفع استرسهای روحی و روانی
*  ماساژ ورزشی
*  زیبایی و لاغری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *