تشییع پیکر کاپیتان تیم پرسپولیس در بابل

نسیم ورزش: پیکر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس صبح شنبه  در بابل تشییع و در روستای کپورچال به خاک سپرده می‌شود.نوروزی

غلام‌رضا سماکوش  در جلسه هماهنگی تشییع و تدفین پیکر هادی نوروزی کاپیتان تیم پرسپولیس در بخشداری مرکزی بابل اظهار کرد: در هماهنگی به عمل آمده با خانواده مرحوم نوروزی، پیکر هادی نوروزی کاپیتان متعصب تیم پرسپولیس ساعت ۹ صبح روز شنبه هفته آینده از مقابل پل پیروزی واقع در ایستگاه آمل تا زمین ورزشی شهدای هفت‌تیر بابل تشییع می‌شود.

وی افزود: پیکر مرحوم نوروزی بعد از تشییع در زمین شهدای هفت‌تیر برای خاک‌سپاری به زادگاهش در روستای کپورچال بابل منتقل می‌شود.

بخشدار مرکزی بابل با بیان اینکه با هماهنگی انجام شده با نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی بابل، مقدمات لازم برای تشییع پیکر هادی نوروزی فراهم است، تصریح کرد: پیکر این بازیکن فردا بعد از تشییع در استادیوم آزادی تهران به بابل منتقل می‌شود که با هماهنگی انجام شده با شهرداری این شهرستان، پیکر آن مرحوم به سردخانه شهرداری منتقل می‌شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: به محض شنیدن خبر ناگوار درگذشت هادی نوروزی بلافاصله با حضور دهیار کپورچال و دهیاران روستاهای هم‌جوار جلسه هماهنگی برای برگزاری مراسم باشکوه تشییع این بازیکن برگزار شد که امیدواریم مراسم باشکوهی درخور شأن این بازیکن انجام شود.

سماکوش در پایان با تسلیت درگذشت هادی نوروزی از همه ورزشکاران و مردم شریف مازندران خواست به طور شایسته این بازیکن سرشناس و خوش‌اخلاق فوتبال را تا آرامگاه ابدی بدرقه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو