تشکل قهرمانان دانشگاهی در مازندران ایجاد شد

 

 

نسیم ورزش: رئیس هیات ورزشی دانشگاه‌های مازندران گفت: برای نخستین بار در مازندران تشکل قهرمانان دانشگاهی با هدف ارتقا ورزش دانشگاه‌ها تشکیل شد.


حسین ذبیحی در نخستین دیدار با قهرمانان ملی و بین‌‌المللی ورزشی دانشگاه‌های مازندران با بیان اینکه ورزشکاران سفیران فرهنگی هر جامعه هستند، اظهار کرد: ورزشکارانی که در میادین بین‌المللی پرچم ایران را به احتراز در می‌آورند و کشورمان را سربلند می‌کنند باید به جایگاه واقعی خود دست یابند.

 
وی ورزش را بهترین بستر برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در جامعه دانست و افزود: برگزاری این دیدار دوستانه می‌تواند بهانه‌ای برای ترویج فرهنگ ورزش در بین جوانان دانشجو باشد.

 
رئیس هیات ورزشی دانشگاه‌های مازندران با اشاره به هدف از برگزاری این دیدار عنوان کرد: هیات ورزشی دانشگاه‌های مازندران در نظر دارد با توجه به شخصیت‌های برجسته ورزشی دانشجویان استان در قالب  قهرمانان جهانی،آسیایی و ملی تشکلی را تحت عنوان قهرمانان دانشگاهی ایجاد کند و با این اهداف به ارتقا ورزش دانشگاه‌های استان بپردازد.

 
ذبیحی با اعلام اینکه این تشکل برای نخستین بار در سطح استان اجرایی شد، گفت: هم‌اندیشی و تفکر جمعی در خصوص مسائل کلان ورزش استان، هم‌اندیشی در خصوص مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، ارائه پیشنهادات به فدراسیون و کمیته ملی المپیک در خصوص مسائل متعدد ورزش و ارائه راهکار برای ارتقا ورزش دانشگاه‌های مازندران از جمله اهداف این تشکل است.

 
وی بی‌توجهی مسئولان به ورزشکاران قهرمان را موجب دلسردی آنها به ورزش دانست و از ورزشکاران به عنوان سفیران فرهنگی جامعه یاد کرد و افزود: قهرمانان ورزشکار و ملی‌پوش در ارتقای جایگاه کشور و افزایش عزت و اقتدار برای میهن اسلامی نقش‌آفرین هستند و در هیچ عرصه‌ای نمی‌توان با صرف هزینه‌ای کم چنین سرمایه بزرگی را بدست آورد پس وظیفه همه مسئولان است که بیش از پیش در جهت رفع مشکلات آنها گام بردارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو