تشکیل شورای ورزش برای توسعه ورزش همگانی

 

نسیم ورزش: معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: برای توسعه ورزش همگانی در سطح استان شورای ورزش راه اندازی می شود.

عادل عالیشان با اشاره به کمبود امکانات و بودجه این اداره کل در رفع مشکل جوانان، بر ضرورت همکاری بیشتر سازمان ها و ارگان ها تاکید و  اظهار کرد : بر اساس برآورد انجام شده، رفع کامل مشکلات مرتبط با جوانان نیازمند همکاری ۲۲ ارگان و نهاد است.

معاون توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران  افزود: اداره کل ورزش و جوانان به تنهایی قادر به رفع مشکلاتی مانند ازدواج، اشتغال ، مسکن و مانند آن نیست و باید ادارات مرتبط با این حوزه ها ، برای برطرف شدن این کمبودها برنامه ریزی بیشتر و مطلوب تری داشته باشند.

عالیشان همچنین به برنامه ریزی برای توسعه ورزش همگانی در استان اشاره کرد و گفت: تشکیل شورای ورزش، یکی از راهکارهای اندیشیده شده برای رسیدن به این هدف است.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف این شورا رواج هر چه بیشتر ورزش های همگانی در اقشار گوناگون جامعه است، اذعان داشت: یکی از خاصیت های ورزش همگانی ، کم هزینه بودن آن و قابلیت انجام آن توسط گروه های سنی مختلف جامعه است.

عالیشان به روند مطلوب و مدال آوری فراوان ورزشکاران مازندرانی اشاره کرد و افزود: با وجود برخی کمبودها در زیرساخت های ورزشی ، ورزشکاران استان در رشته های گوناگون ورزشی ، موفق به کسب مدال و افتخارات متعدد شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *