تساوی نساجی میزبان و خونه به خونه میهمان مقابل حریفان/ نوار تساوی های خونه به خونه بریده نشد/ سکانس نساجی پس از تغییر به توقف خورد!!!

 

نسیم ورزش: تیم فوتبال نساجی مازندران با تساوی مقابل پاس همدان نتوانست از بحران خارج شود.

 از هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال کشور، تیم نساجی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر و در مقابل دیدگان حدود ۵ هزار فوتبال دوست مازنی مقابل پاس همدان با نتیجه ۱ بر ۱ متوقف شد.

تساوی نساجی مازندران مقابل پاس همدان/ عجب گلی! عجب کسی! عجب دقیقه ای + سایر نتایج

گل تیم پاس همدان را امین پورعلی در دقیقه ۳۸ به ثمر رساند و برای نساجی نیز عیسی پرتو در دقیقه ۹۱ موفق به گلزنی شد

دو تیم در نیمه اول این دیدار یک بازی بی برنامه و کسل کننده را به نمایش گذاشتند و توپ در بیشتر دقایق این نیمه در میانه میدان به گردش آمد تا تیم پاس همدان در تنها موقعیت خود موفق شود به گل دست یابد. در دقیقه ۳۸ بازی امین پورعلی پشت محوطه هجده قدم نساجی صاحب توپ شد و با یک شوت محکم دروازه نساجی را باز کرد.

در نیمه دوم این تیم نساجی بود که بازی را هجومی آغاز کرد ولی نتیجه ای برای این تیم نداشت. از سوی دیگر تیم پاس همدان در دقیقه ۶۰ بازی می رفت تا دومین گل خود را به ثمر برساند ولی سعید خردمند در موقعیت تک به تک با دروازبان نساجی مقهور عکس العمل عالی سعید ابراهیم پور شد.

در دقیقه ۶۵ بازی محمد قاسمی نژاد می توانست گل تساوی بخش نساجی را به ثمر برساند ولی دو مدافع تیم پاس همدان همزمان توپ را از روی خط دروازه بیرون کشیدند تا ورزشگاه نیم خیز شود.

در ادامه این تیم نساجی بود که با میدان داری میثم بائو همچنان توپ و میدان را در اختیار گرفته بود و سعی در خلق موقعیت روی دروازه تیم پاس داشت ولی وقت کشی های پی در پی بازیکنان تیم پاس بر روند بازی تأثیر می گذاشت و حملات نساجی را خنثی می کرد تا اینکه عیسی پرتو که در ۵ هفته ابتدائی لیگ توسط مربی خارجی نساجی به بازی گرفته نمی شد، در دقیقه ۹۱ بازی سانتر زیبای حسین امامیان از وسط میدان را با پرواز بلند خود به گل تساوی بخش نساجی تبدیل کرد و ورزشگاه را به مرز انفجار کشاند.

نساجی چی ها که با گل عیسی پرتو حسابی به وجد آمده بودند همچنان به حملات خود ادامه دادند و حتی می توانستند دومین گل خود را توسط میثم بائو به ثمر برسانند ولی هافبک سختکوش نساجی فقط یک قدم کم آورد تا این دیدار با تساوی ۱ بر ۱ خاتمه یابد.

تیم نساجی مازندران با این تساوی، در پایان هفته ششم این رقابت ها شش امتیازی شد تا همچنان در نیمه پائین جدول حضور داشته باشد.

همچنین تیم فوتبال خونه به خونه مازندران با تساوی مقابل ماشین سازی تبریز به روند تساوی های خانگی این تیم تداوم بخشیدند.

 از هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال کشور،  تیم خونه به خونه مازندران در ورزشگاه باغ شمال تبریز مقابل ماشین سازی این شهر به تساوی پرگل ۲ بر ۲ دست یافت.

برای ماشین سازی تبریز امین قاسمی نژاد در دقایق ۲ و ۶۳ گلزنی کرد و گل های تیم خونه به خونه مازندران نیز توسط هادی شکوری در دقیقه ۳۵ و حسین صیامی در دقیقه ۵۵ به ثمر رسید.

تساوی خونه به خونه مازندران مقابل ماشین سازی تبریز/ تداوم تساوی های خانگی شاگردان دست نشان توسط شاگردان میثاقیان

هنوز دو دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود که اعلام خطای علی نظیف کار روی مهاجم تیم ماشین سازی اعلام ضربه پنالتی را توسط داور به دنبال داشت تا امین قاسمی نژاد، بازیکن بابلی ماشین سازی با به ثمر رساندن این پنالتی کار را برای شاگردان اکبر میثاقیان سخت کند.

بازیکنان خونه به خونه که انتظار دریافت همچین گل زودهنگامی را نداشتند با ارائه یک بازی هجومی حملاتی را روی دروازه تیم ماشین سازی تدارک دیدند تا بالاخره در دقیقه ۳۵ بازی موفق شوند مزد حملات خود را بگیرند. در این دقیقه هادی شکوری، مدافع پیش تاخته خونه به خونه با ضربه سر دقیقه خود گل اول خونه به خونه را به ثمر رساند.

در ادامه تلاش دو تیم در این نیمه نتیجه ای در بر نداشت تا دو تیم با همان نتیجه ۱ بر ۱ روانه رختکن شوند.

در نیمه دوم این تیم خونه به خونه بود که بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۵ بازی موفق شد با شوت سرکش حسین صیامی از پشت محوطه هجده قدم حساب کار را دو بر یک به سود خونه به خونه مازندران کند ولی در دقیقه ۶۳ بازی باز هم امین قاسمی نژاد موفق شد دومین گل خود و تیمش را به ثمر برساند تا ماشین سازی تبریز به سومین تساوی خانگی پی در پی خود دست یابد.تیم خونه به خونه مازندران با این تساوی ۸ امتیازی شد تا رد رده نهم قرار گیرد./ مازند لیگ

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *