تساوی ملوان بندرانزلی در برابر گل گهر سیرجان در خانه

نسیم ورزش : در ادامه رقابت های لیگ دسته یک کشور، جام آزادگان و از هفته بیست و چهارم، تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عصر دوشنبه در ورزشگاه تختی این شهر، میزبان گل گهر سیرجان بود.

 

ملوان بندرانزلی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم ملوان بندرانزلی با ایمان صادقی، مهیار زحمتکش، حامد نورمحمدی، صائب محمدی، صادق صادقی ، محمد آبشک ، سعید یوسف زاده ، پوریا غلامی ، رضا اعتمادی ، شاهین ثاقبی و حسین شنانی و به سرمربیگری محمد مایلی کهن در مقابل تیم گل گهر سیرجانی قرار گرفت که در سوی میدان وینگو بگوویچ سرمربی کروات این تیم از محمد رضا خزایی فر، عیسی پرتو ، مهدی کربلایی ، میلاد صادقیان ، هادی رکابی ، مهران گلزاری ، حسین دوست دار ، حسین کیانی مقدم ، میلاد پور صف شکن ، شاهین مجیدی و اکبر صغیری به عنوان ۱۱ بازیکن اصلی میدان در مقابل تیم ملوان قرار گرفتند.
قضاوت این دیدار حساس بر عهده پیام حیدری از همدان بود و براتعلی مولوی و محمدرضا طالبی از چهارمحال و بختیاری و مجید محمدی از زنجان ، او را در امر قضاوت یاری می کردند.
بازی در حالی در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد که به دلیل بارندگی های و شرایط نامساعد زمین تا مرحله لغو مسابقه هم پیش رفت اما در نهایت با نظر ناظر فدراسیون و همچنین ناظر داوری ، این دیدار با ۱۵ دقیقه تاخیر آغاز شد .
دو تیم در نیمه اول بازی ، حملات متعددی را بر روی دروازه های حریفان در دستور کار قرار دادند اما با توجه به لغزندگی زمین و همچنین حملات ناموفق از سوی هر دو تیم ، نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.
نمیه دوم بازی حاشیه های بسیاری داشت و به دنبال اعلام خطای مدافعان تیم گل گهر سیرجان در محوطه جریمه بر روی ملوانان و اعلام ضربه پنالتی در دقیقه ۶۵ بازی ، وینگو بگوویچ سرمربی کروات تیم میهمان ، با بیرون کشیدن بازیکنان خود از زمین مسابقه ، بیش از هشت دقیقه بازی را متوقف کرد که در نهایت منجر به اخراج او از زمین مسابقه توسط داور بازی شد.
ضربه پنالتی مهیار زحمتکش بازیکن شماره ۲۶ تیم فوتبال ملوان بندرانزلی نیز توسط محمد رضا خزایی فر دروازه بان تیم گل گهر سیرجان دفع شد و ملوانان از این فرصت به دست آمده نتوانستند سودی ببرند.
با وجود اعلام هشت دقیقه وقت تلف شده نیمه دوم ، ملوانان نتوانستند به نتیجه لازم دست یافته و تعویض یک بازیکن ملوان در دقیقه ششم وقت های اضافه، چنین شائبه ای را به وجود آورد که سرمربی تیم ملوان بندرانزلی به کسب نتیجه تساوی خانگی رضایت دارد.
حاشیه های بازی امروز ملوانان به پایان نرسید و هواداران متعصب ملوان با شعار حیا کن ، رها کن ، سرمربی تیم محبوبشان را بدرقه کرده و در نهایت به مشاجره لفظی شدید مایلی کهن با تعدادی از تماشاگران حاضر در جایگاه ویژه ورزشگاه ختم شد.
تیم ملوان بندرانزلی با کسب این نتیجه تساوی و یک امتیاز خانگی و در مجموع ۴۲ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار گرفت و در یک بازی خارج از خانه، هفته آینده میهمان تیم فوتبال مس کرمان خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *