تساوی مدعیان لیگ برتر فوتبال در تبریز

دیدار حساس تیم های مدعی تراکتورسازی و پرسپولیس تهران با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

 

تساوی مدعیان لیگ برتر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حساسترین دیدار هفته پنجم لیگ برتر باشگاه های ایران، عصر امروز (شنبه) با قضاوت «اشکان خورشیدی» در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار شد.
این دو تیم که به نظر می رسید با شناخت کافی از یکدیگر وارد میدان شده بودند، در نهایت موفق به گلزنی نشدند.
با این نتیجه، پرسپولیس ۱۱ امتیازی شد و صدرنشین باقی ماند و تراکتورسازی نیز به امتیاز نهم خود رسید.
این دیدار حساس از سوی هر دو تیم با اشتیاق گلزنی آغاز شد و در دقیقه سوم تیم تراکتورسازی با حرکات انفرادی «سروش رفیعی» نخستین موقعیت گلزنی را به دست آورد که این موقعیت به جایی نرسید.
در دقیقه پنجم، اشتباه مدافع تراکتورسازی سبب شد تا «مهدی طارمی» در موقعیت گلزنی قرار بگیرد که تعلل این مهاجم و تکل مناسب «خالد شفیعی» دروازه تراکتورسازی را بسته نگه داشت.
در دقیقه دوازدهم، ضربه «محمد ابراهیمی» مهاجم تراکتورسازی با بدشانسی به دیرک افقی دروازه پرسپولیس برخورد کرد.
شاگردان «امیر قلعه نویی» با استفاده از تکنیک و سرعت «سروش رفیعی»، «جاسم کرار» و «محمد ابراهیمی» از همان ابتدا با روش تهاجمی کار را دنبال کرده و به دنبال گلزنی بودند.
پرسپولیسی ها نیز به دنبال بسته نگه داشتن دروازه خود بودند تا در ادامه با استفاده از پاس های پشت مدافعان و استفاده از سرعت خط حمله خود، خطر ساز شوند.
در ادامه نیمه نخست، بازی از تب و تاب ابتدایی دور شد و در نهایت با تساوی صفر بر صفر به اتمام رسید.
در ابتدای نیمه دوم، «محمد ابراهیمی» که عملکرد خوبی در ترکیب تراکتورسازی نداشت جای خود را به «فرزاد حاتمی» داد.
«امیر قلعه نویی» که از عملکرد هافبک های خود در نیمه دوم رضایت نداشت در دقیقه ۵۴، «سینا عشوری» را جایگزین «محمد نوری» کرد.
در دقیقه ۶۸، «احمد نورالهی» به جای «علی علیپور» به میدان آمد تا پرسپولیس با هافبک های بیشتری دقایق باقی مانده را دنبال کند.
در دقیقه ۷۰، اشتباه مدافعان پرسپولیس سبب شد تا تراکتورسازی در آستانه گل قرار بگیرد که «علیرضا بیرانوند» با واکنشی مناسب، دروازه تیمش را نجات داد.
در دقیقه ۸۰، داور این دیدار به دلیل پرتاب اشیاء از سوی هواداران، بازی را برای لحظاتی متوقف کرد که با وساطت بازیکنان باتجربه میزبان، کار از سر گرفته شد.
دردقیقه ۸۵، «مهدی طارمی» که دوندگی زیادی داشت، جای خود را به «پیانسکی» مدافع اوکراینی پرسپولیس داد.
در دقایق پایانی اتفاقی خاصی رخ نداد و جدال تفکرات امیر قلعه نویی و برانکو ایوانکوویچ برنده نداشت.
** ترکیب تراکتورسازی:
محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، خالد شفیعی، هادی محمدی، مهدی کیانی، محمد نوری(سینا عشوری)، کرار جاسم، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی(فرزاد حاتمی) و لوسیانو ادینیو(شهرام گودرزی).
** ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، محسن ربیع خواه، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، مهدی طارمی(پیانسکی) و علی علیپور(احمد نورالهی).

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو