تساوی خونه به خونه مقابل تیم شاهین بوشهر در خانه

نسیم ورزش : خونه به خونه در خانه مقابل تیم شاهین بوشهر به تساوی بدون گل دست یافت.

مقابل تیم شاهین بوشهر

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور، دو تیم خونه به خونه بابل و شاهین بوشهر از ساعت ۱۵:۱۵ در ورزشگاه شهدای سیمرغ به مصاف هم رفتند که در پایان این بازی، دو تیم به تساوی ۰-۰ رسیدند.

نیمه اول این دیدار جذابیت خاصی نداشت و دو تیم بدون گل مساوی به رختکن رفتند اما در نیمه دوم این بازی تیم شاهین بوشهر به یک ضربه پنالتی دست یافت که ضربه پنالتی بازیکن این تیم را رضا حیدری دروازه‌بان جوان خونه به خونه مهار کرد.

 توپ دفع شده توسط حیدری در حال تبدیل به یک ضد حمله برای رسیدن به گل برتری خونه به خونه بود که با بی‌دقتی مهاجم خونه به خونه، این موقعیت به هدر رفت.

در روزی که چند بازیکن اصلی خونه به خونه حضور نداشتند و شاهین می‌توانست در ورزشگاه سیمرغ به پیروزی ارزشمندی دست یابد اما شاگردان علی نظرمحمدی بوشهری‌ها را متوقف کردند و باکسب یک امتیاز، به وضعیت‌شان در جدول کمی سروسامان دادند. 

 ستاره این دیدار رضا حیدری گلر جوان خونه به خونه بابل بود که بار ها مانع از گلزنی تیم شاهین شد و بابلی‌ها باید یک امتیاز خود را مدیون درخشش او باشند.

تیم شاهین بوشهر باکسب این یک امتیاز، ۱۴ امتیازی شد و در رده سوم جدول قرار دارد اما در آنسوی میدان خونه به خونه بابل با ۵ امتیاز در میانه های جدول حضور دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو