تساوی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران و یاران مرحوم نوروزی دربابل

نسیم ورزش:  تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران در راستای آماده سازی خود در اردوی مازندران در دیداری دوستانه برابر یاران مرحوم هادی نوروزی به تساوی رضایت داد.

 در این بازی دوستانه که در زمین ورزشی موزیرج شهر بابل برگزار شد ، تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران بازی باخته را با تساوی ۲ بر۲ به پایان رساند.
نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر و شوت سرکش ‘ حسن شوشتری ‘ در دقیقه ۲۵ به سود تیم یاران مرحوم هادی نوروزی به پایان رسید.
نیمه دوم این مسابقه سه گل به همراه داشت که عبدالمهدی هاموری و رضا رجایی نژاد برای تیم ملی فوتبال ناشنوایان گلزنی کردند و گل دوم تیم یاران مرحوم نوروزی را بهمن طهماسبی مهاجم سابق تیم های استقلال و شموشک نوشهر به ثمر رساند.
مرحله نهایی اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران برای حضوری پرقدرت در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۶ ایتالیا از روز ۲۸ اردیبهشت ماه در شهرستان بابلسر استان مازندران در حال برگزاری است.
این تیم که با ۱۹ بازیکن در اردوی مازندران حضور دارد، قصد دارد در دومین دیدار تدارکاتی خود روز سه شنبه ۱۸ خرداد ماه در دومین دیدار تدارکاتی خود به مصاف یاران مرحوم مهرداد اولادی بازیکن فقید سرخابی ها در قائمشهر برود.
تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران روز ۲۸ خرداد ماه برای شرکت در مسابقات جام جهانی در کشور ایتالیا عازم این کشور می شود و از اول تیر ماه نیز در گروه سوم این رقابت ها به مصاف تیم های اوکراین ، انگلیس و مصر می رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *