تساوی بدون گل / استقلال زورش به نساجی قائمشهر نرسید

نسیم ورزش : تساوی بدون گل / استقلال زورش به نساجی قائمشهر نرسید/بازی هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ برتر بین دو تیم نساجی قائمشهر و استقلال تهران در ورزشگاه شهید وطنی شهر قائمشهر با نتیجه مساوی بدون گل به پایان رسید.

تساوی بدون گل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ این دیدار ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه امشب در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر آغاز شد و قضاوت آن را حسین زرگر بر عهده داشت.
استقلال تهران در این بازی با تمام مهره های گران قیمتش نتوانست دروازه نساجی قائمشهر تازه وارد لیگ برتر را باز کند و دو تیم سرانجام پس از ۹۰ دقیقه تلاش در حضور بیش از ۱۰ هزار تماشاگر به تساوی رضایت دادند.
استقلال تهران با این نتیجه ۱۰ امتیازی و نساجی قائمشهر هم ۶ امتیازی شد و همچنان به ترتیب در رده دهم و سیزدهم جدول جایشان را حفظ کردند.
نساجی قائمشهر که هفته ششم را در برابر قرمزپوشان با نتیجه یک بر صفر در تهران واگذار کرده بود، امشب با بازی منطقی در زمینی که میزبانیش را بر عهده داشت و بهره گیری از تشویق حدود هشت هزار تماشاگر خودی یک امتیاز از این بازی سخت اندوخته کرد.
نساجی در هفته هشتم مسابقات لیگ برتر میزبان تیم علی دایی خواهد بود، مسابقه ای که از هم اکنون هواداران به آن نام ‘ بازی کاپیتان ها’ را داده اند.
دو تیم استقلال و نسااجی پیش از بازی امشب، در ۶ دیدار لیگ برتر و جام حذفی به مصاف هم رفته بودند که آبی های تهران در ۴ بازی پیروز شدند، یک بازی هم با برتری پرگل و ۵ بر ۱ نساجی همراه شد و یک بازی دو تیم نیز مساوی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو