تزریق بودجه ۲۲۰ میلیون تومانی به ورزش فریدونکنار/ احداث ۴ سالن ورزشی در فریدونکنار

نسیم ورزش : رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر فریدونکنار از تزریق بودجه ۲۲۰ میلیون تومانی به ورزش فریدونکنار خبر داد.

 از شهرستان فریدونکنار، سیدجواد قاسمی‌کناری در نشست برنامه‌ریزی کمیسیون ورزش شورای اسلامی شهر فریدونکنار، گفت: برنامه‌ریزی‌های دقیق و پیگیری‌های جدی در راستای ارتقای ورزش شهرستان فریدونکنار در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

خبرگزاری فارس: تزریق بودجه 220 میلیون تومانی به ورزش فریدونکنار/ احداث 4 سالن ورزشی در فریدونکنار

وی افزود: همت و همکاری شهردار، رئیس و همه اعضای شورای اسلامی شهر فریدونکنار برای توزیع عادلانه سهم دو درصد بودجه برای ورزش شهرستان ستودنی است و در همین راستا در دو سال گذشته میزان رضایت‌مندی ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی از کمیسیون ورزش شورا به بالا‌ترین سطح خود رسیده است.

رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر فریدونکنار با تأکید بر لزوم عادلانه بودن تقسیم بودجه و اعتبارات در شورای شهر به هیئت‌ها، تیم‌ها و گروه‌های ورزشی شهرستان، بیان کرد: این اقدامات بی‌نظیر بوده و ورزش فریدونکنار در گذشته از چنین برنامه‌هایی بی‌نصیب بوده است که در دوره چهارم شورا با همدلی تحقق یافت.

قاسمی با بیان اینکه حدود ۶۰ تیم و گروه ورزشی ساماندهی شده در فریدونکنار فعالیت دارند، تصریح کرد: این گروه‌های ورزشی با همکاری اداره ورزش و جوانان شناسایی شدند و ما برای کمک به این قشر از این برنامه‌ریزی و تلاشی فروگذار نکردیم.

رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر فریدونکنار اقدامات و حمایت‌های دو سال فعالیت دوره چهارم شورای اسلامی در فریدونکنار را در حوزه ورزش مطلوب دانست و خاطرنشان کرد: توزیع عادلانه بودجه و حمایت‌های مالی به تیم‌ها و هیئت‌های ورزشی ثمربخش بوده و مشکلات زیادی را حل کرده است.

وی با بیان اینکه در همین راستا ۲۲۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: این کمک‌ها تاکنون به مجموع ۱۱۰ میلیون تومان و در دو مرحله به ترتیب با مبالغ ۳۰ و ۸۰ میلیون تومانی تحقق یافته است.

قاسمی تصریح کرد: با همت رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر فریدونکنار این مبالغ مصوب شده و تزریق می‌شود که با توجه به مصوبه شورای شهر ۵۰ درصد برای زیرساخت ورزشی و ۵۰ درصد دیگر برای مساعدت اختصاص یافته است.

وی بیان کرد: سالن ورزشی شهرداری در خیابان حضرت ولی‌عصر (عج) و زمین ورزشی روباز چمن مصنوعی محله شهید رجایی با توجه به پیشرفت فیزیکی موجود تا چهار ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد که سهم خوبی در ارتقای ورزش منطقه دارد.

قاسمی از در دستور کار قرار گرفتن ایجاد سه فضای ورزشی جدید در فریدونکنار خبر داد و بیان کرد: کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر فریدونکنار برای تکمیل پروژه‌های ورزشی و احداث سالن و فضاهای ورزشی جدید برنامه‌ریزی خوبی کرده است.

به گفته رئیس کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر فریدونکنار، این کمیسیون یک دستگاه مینی‌بوس با حمایت شهردار فریدونکنار خریداری کرده و در راستای حمایت از هیئت‌های ورزشی و برای کاهش هزینه‌های تیم‌ها در خدمت ورزشکاران شهر فریدونکنار است.

وی با تاکید بر اینکه اعتبار پیش‌بینی‌شده تا پایان سال ۱۳۹۴ که برای نخستین‌بار این رقم برای ورزش شهر لحاظ شده ۲۲۰ میلیون تومان است، خاطرنشان کرد: از این مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان بابت زیرساخت ورزشی شهرستان فریدونکنار و ۱۱۰ میلیون تومان برای هیئت‌های ورزشی در نظر گرفته شده است.

قاسمی در پایان گفت: تزریق اعتبارات از کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر فریدونکنار از مجموع مبالغ اختصاص‌یافته به زیرساخت ورزش شهر در سال ۹۴ در تکمیل پروژه‌های ورزشی همچون سالن ورزشی شهرداری و زمین ورزشی روباز چمن مصنوعی واقع در محله شهید رجایی و در دستور کار قرار دادن فضاهای ورزشی جدید در سه مورد انجام می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو