ترکیب تیم پینگ پنگ مازندران برای قهرمانی نوجوانان کشورمشخص شد

مسابقات پینگ پنگ قهرمانی مازندران در رده سنی نوجوانان با انتخاب نفرات برتر برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور جمعه شب در آمل پایان یافت.

پینگ پنگ مازندران

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد موسوی ، محمد نقیبی و مصطفی نوری به ترتیب با کسب مقام های اول تا سوم این مسابقات به عنوان اعضای تیم منتخب پینگ پنگ مازندران برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور انتخاب شدند.
دراین مسابقات که در سالن ورزشی مروارید آمل برگزار شد ۵۰ پینگ پنگ باز برتر استان از شهرهای آمل ، جویبار، بابل ، بابلسر، قائمشهر ، ساری ، بهنمیر، رامسر و تنکابن به صورت انفرادی با هم به رقابت پرداختند.
رئیس هیات پینگ پنگ شهرستان آمل گفت : مسابقات قهرمانی پینگ پنگ پسران مازندران در رده سنی نوجوانان در ۱۶ گروه برگزار شد و از هر گروه ۲نفر برتر به مرحله یک چهارم نهایی صعود و درمرحله نیمه نهایی سه نفر برتر انتخاب شدند.
‘ محمد رضا قربانی’ افزود : از سوی هیات پینگ پنگ مازندران برای شرکت در این مسابقات از همه شهرهای استان نیز دعوت شد که در نهایت پینگ پنگ بازان ۹ شهرستان در این مسابقات حاضر به رقابت شدند.
وی ادامه داد: هیات پینگ پنگ شهرستان آمل در سالهای اخیر میزبان مسابقات مختلف از جمله ، مسابقات لیگ باشگاه های کشور و قهرمانی استان در رده دختران و پسران و همچنین برای مناسبت های مختلف بوده است.
قربانی، برگزاری منظم ودرسطح استانی ومنطقه ای را در رشد و پیشرفت پینگ پنگ درمیان علاقمندان به این رشته ورزشی حایزاهمیت دانست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو