ترکیب تیم منتخب کونگ فو مازندران مشخص شد

نسیم ورزش : ترکیب تیم منتخب کونگ فو مردان مازندران برای شرکت در مسابقات قهرمانی کشور که آبان ماه در سمنان برگزار می شود، مشخص شد.

ترکیب تیم منتخب کونگ فو

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ در پایان مسابقات کونگ فو قهرمانی مازندران و انتخابی قهرمانی کشور که سه شنبه شب در شهر امامزاده عبدالله آمل برگزار شد، ورزشکاران آملی با کسب بیشترین قهرمانی بخش زیادی از لیست اعزامی منتخب استان را به خود اختصاص دادند.
در این مسابقات که ۶۰ رزمی کار از شهرهای مازندران در ۱۰ وزن با هم رقابت کردند، در وزن ۴۸ کیلوگرم ‘ آرش مجیدی’ از بابلسر، در وزن ۵۱ کیلوگرم’ عباس احمدی راد’ از نوشهر، در وزن ۵۵ کیلوگرم ‘ محمدرضا تاری’ از نوشهر، در وزن ۵۹ کیلوگرم،’ محمدرضا لطیفی’ از آمل و در وزن۶۳کیلوگرم’ ابوالفضل علیزاده’ از محمودآباد عنوان های قهرمانی را به خود اختصاص دادند.
همچنین در وزن ۶۸ کیلوگرم’ علیرضا لطیفی’، در وزن ۷۳کیلوگرم’ قدرت اله حبیبیان’ ، در وزن ۷۸کیلوگرم’ علی اصغراکبری’ و در وزن ۸۳ کیلوگرم همگی از آمل و در وزن ۹۰ کیلوگرم ‘ سعید درویش نائیج’ از نوشهرقهرمان شدند.
در نتایج تیمی این مسابقات نیز تیم آمل با کسب ۴۵ امتیاز قهرمان شد وتیم های نوشهر با ۲۵ و بابلسر با ۱۵ امتیاز به ترتیب دوم وسوم شدند.
مسابقات کونگ فو قهرمانی جوانان کشور روزهای ۲۳ تا ۲۵ آبان ماه به میزبانی سمنان برگزار می شود.
تیم مازندران با ۱۰ کونگ فو کار به این مسابقات اعزام خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو