ترکاشوند : واقعیت‌های والیبال ایران شرم آور است

ملی‌پوش پیشین والیبال کشورمان گفت: سرمربی تیم ملی باید دیسیپلین و مدیریت بسیار قوی داشته باشد که ولاسکو این دو فاکتور مهم را داشت اما لوزانو و کواچ فاقد آن بودند.
ترکاشوند : واقعیت‌های والیبال  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد ترکاشوند درباره وضعیت فعلی والیبال کشورمان اظهار داشت: والیبال ایران در چند سال اخیر پیشرفت خیلی خوبی داشته است اما در دو سال گذشته بازی‌های تماشاگرپسندی از سوی تیم ملی ندیده‌ایم.

وی افزود: با توجه به این شرایط باید از مربیان طراز اول دنیا استفاده کنیم تا بتوان از پتاسنیل والیبال ایران بیشترین بهره را برد. مربیانی مثل لوزانو و کواچ به درد والیبال ایران نمی‌خورند. سرمربی تیم ملی باید دیسیپلین و مدیریت بسیار قوی داشته باشد که ولاسکو این دو فاکتور مهم را داشت اما لوزانو و کواچ فاقد آن بودند.

ملی‌پوش اسبق والیبال کشورمان با اشاره به اینکه در والیبال ایران باندبازی وجود دارد تصریح کرد: شرم می‌کنم بسیاری از واقعیت‌های والیبال ایران را عنوان کنم. نمی‌دانم چرا بازیکنانی مثل فرهاد ظریف که از باندهای والیبال متضرر شده‌اند واقعیت‌ها را نمی‌گویند. من هم نمی‌توانم بسیاری از این واقعیت‌ها را عنوان کنم اما یک روز چیزهایی می‌گویم که به ضرر خیلی‌ها بشود.

وی در پایان صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: امیدوارم روزی برسد که ناپاکی‌ها نه تنها از والیبال که از ورزش ایران جدا شود و برای این کار باید همه دلسوزان ورزش متحد شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *