تراکتورسازی با ورزشگاه خالی در انتظار نساجی قائمشهر

نسیم ورزش : تراکتورسازی با ورزشگاه خالی در انتظار نساجی قائمشهر / تیم فوتبال نساجی در این هفته باید به مصاف تیم فوتبال تراکتورسازی در شهر تبریز برود.

 

تراکتورسازی با ورزشگاه خالی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ نساجی قائمشهر که در دیدار نخست لیگ  در خانه مغلوب ذوب آهن اصفهان شد در دومین دیدار خود در لیگ باید در تبریز به مصاف تراکتورسازی این شهر برود .با اضافه شدن دو بازیکن دیگر به نساجی  نکونام  امیدوار است در در تبریز با امتیاز از این شهر برگردد .

تراکتورسازان نسبت به سال‌های قبل شکل و شمایل متفاوتی پیدا کرده اند و دیگر خبری از سه بازیکن همیشگی شان یعنی محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی و محمد ابراهیمی در ترکیب اصلی نیست. آن‌ها البته در این فصل، ستاره‌های زیادی هم جذب نکرده اند و محسن فروزان، محمد طیبی و علیرضا نقی زاده تنها بازیکنان سرشناسی بودند که به این تیم آمدند.

البته چند بازیکن مفید مثل احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر، محمدرضا مهدی زاده، علیرضا آزادی و… نیز در لیست این تیم حاضر هستند، اما جان توشاک برای تراکتور تنها دو خرید خارجی داشته که اولی، هری فورستر انگلیسی است و برای تقویت خط میانی به تبریز سفر کرده و بازیکن دوم، آنتونی استوکس ایرلندی است که در خط حمله بازی خواهد کرد.
این دو بازیکن برای روز جمعه، مهیای حضور در میدان هستند تا به تیم جدیدشان در راه کسب اولین برد کمک کنند. مهم‌ترین اسلحه تراکتورسازی یعنی هواداران این تیم، اما محروم هستند و اجازه ورود به ورزشگاه را ندارند، اما با این حال، تراکتورسازی با شکل و سیاق جدید و بازیکنان بریتانیایی خودش در انتظار میزبانی از نساجی در هفته دوم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو