تدبیر حسین زادگان جواب خواهد داد؛ همدلی، نسخه شفابخش بوکس مازندران

اختصاصی نسیم ورزش: بوکس مازندران دارای ظرفیت های فراوانی است و با برنامه ریزی می توان شاهد رونق بیش از پیش این رشته ورزشی باشیم.
مازندران همواره به عنوان قطب ورزش بوکس در کشور یاد شود.
مازندران بواسطه داشتن قهرمانان همیشه جزو استان های فعال در اردوی تیم های ملی بوکس بوده است و در اینخصوص بوکس مازندران حائز اهمیت می باشد.
حسین جعفری از چهره های شناخته شده بوکس مازندران در مجمع هیات بوکس مازندران موفق شد با کسب اکثریت آرا بعنوان متولی این رشته ورزشی انتخاب شود.
حسین جعفری از جنس بوکس مازندران است و تهدید و فرصت های این رشته ورزشی در مازندران را به خوبی می شناسد.
رییس بوکس مازندران تعامل و قرابت خوبی با فدارسیون دارد و این نقطه عطف مدیریت او محسوب می شود به طوری که کرسی هیات رییسه فدراسیون را از آن خود کرده است.
جامعه بوکس مازندران نگرانی های داشتند که این نگرانی می رفت به رفتارهای هیجانی تبدیل شود که با درایت حبیب حسین زادگان جلوی تصمیمات احساسی در بوکس مازندران گرفته شد.
در این بین باید صدای جامعه بوکس مازندران را شنید و از ظرفیت های منابع انسانی در آن به نحو احسنت در جهت توسعه این رشته ورزشی بهره برد.
با کمی تامل و برگزاری نشست مشکلات بوکس مازندران به خوبی مدیریت خواهد شد باید برای دستیابی به موفقیت در این رشته کرزشی به کمک حسین جعفری شتافت و او نیز نباید این ظرفیت ها را نادیده بگیرد.
جعفری جنم توسعه در بوکس را دارد.
ثوری رییس فدراسیون و حبیب حسین زادگان متولی ورزش و جوانان مازندران هر دو میدانند که جعفری روزهای پرفروغی را برای بوکس مازندران به همراه خواهد آورد البته نباید فراموش کنیم اجرایی شدن اهداف نیاز مند زمان می باشد.
مازندران استان قهرمان پرور است و با همدلی جامعه ورزش خود و مسئولین مطمئنا به دستاوردهای بیش از پیش خواهد رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو