تداوم ناکامی‌های سریالی جواد نکونام در نساجی مازندران

نسیم ورزش : تداوم ناکامی‌های سریالی جواد نکونام در نساجی مازندران / جواد نکونام سرمربی تیم نساجی مازندران پس از چند هفته ناکامی در کسب پیروزی روزهای سختی را تجربه می‎کند.
تداوم ناکامی‌های سریالی جواد نکونام

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران که فصل گذشته موفق به صعود این تیم ریشه‌دار مازندرانی پس از ۲۴ سال به لیگ برتر شد، حالا که نخستین سال حضور خود به عنوان سرمربی را در لیگ برتر سپری می‌کند با چالش جدیدی روبه‌رو شده است که ناکامی‌های او در تیم نساجی هفته به هفته ادامه پیدا کرده است.

ناکامی شاگردان نکونام در کسب پیروزی می‌تواند به معنای احساس خطر از سقوط نماینده مازندران در لیگ برتر فوتبال باشد و جواد نکونام تیمی را که با سختی‌های زیاد و کمبود امکانات در سخت ترین شرایط پس از ۲۴ سال به لیگ برتر آورده است به همین زودی در منطقه سقوط قرار گرفته است.

تیم نساجی آخرین دیدار خود را نیز در مقابل تیم صدرنشین پدیده مشهد با ۳ گل شکست خورد تا تیم جواد نکونام در وضعیت بحرانی قرار گیرد. نساجی که در ۱۱ هفته گذشته فقط یک بار موفق به کسب برد و آن هم در مقابل تیم نه چندان قدرتمند نفت مسجد سلیمان که همگام با نساجی تازه به لیگ برتر صعود کرده است شده بود.

در شرایطی از تیم یحیی گل محمدی شکست خورد که تیم نساجی در این بازی موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشت که با بی‌دقتی مهاجمان این تیم نتوانستند دروازه پدیده را باز کنند و دفاع تیم نساجی نیز در ضد حملات بسیار آسیب‌پذیر نشان داد و این امر سبب شد تا سنگین‌ترین شکست جواد نکونام در تیم نساجی رقم بخورد.

تیم نساجی تا بدین جای کار کیفیت خوبی را در بازی‌های گذشته از خود به نمایش گذاشته است و حتی موفق به توقف تیم‌های قدرتمند لیگ برتری نیز شده است اما در نتیجه گیری عملکرد خوبی را نداشته است و از سوی دیگر تیم‌های پایین جدولی نفت مسجدسلیمان و سپیدرود رشت نیز یا کسب نخستین بردشان در لیگ فاصله امتیازی خود را با تیم نساجی کمتر کردند.

اگر نتایج ضعیف نساجی‌چیان در هفته‌های آینده هم ادامه داشته باشد شاید این تیم به رده‌های پایین‌تر جدول هم سقوط کند و در نهایت ادامه کار برای شاگردان جواد نکونام سخت تر شود پس باید هر چه زودتر یک شوک اساسی به این تیم محبوب مازندرانی ها وارد کرد تا شاهد ناکامی های سریالی این تیم در کسب امتیازهای حساس لیگ نباشیم.

اما باشگاه نساجی نیز با توجه به کسب نتایج ضعیف در لیگ برتر، اعضای این تیم را پس از شکست سنگین در مقابل پدیده مشهد جریمه کردند و با اعلام علی امیری مدیر عامل باشگاه نساجی مازندران کلیه اعضای این تیم جریمه شدند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو