دفاع تمام قد حسن زاده مالک و مدیرعامل باشگاه خونه به خونه از درخشان

نسیم ورزش: مدیرعامل و مالک باشگاه خونه به خونه مازندران با وجود سقوط تیمش به رده پنجم جدول مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور حمایت کامل خود و دیگر دست اندرکاران باشگاه را از حمید درخشان به عنوان مربی این تیم اعلام کرد .

 

تیم خونه به خونه  در بازی خانگی مقابل تیم صدرنشین پیکان تهران تن به تساوی ۱ بر ۱ داد و با توجه به پیروزی دیگر رقیبانش در مسابقات هفته سی و چهارم به رده پنجم جدول لیگ دسته یک سقوط کرد .
درخشان که از اوایل امسال جای اکبر میثاقیان را در تیم خونه به خونه گرفت تاکنون هدایت این تیم را در پنج بازی بر عهده داشت ولی در هیچ یک از این بازی ها پیروز از میدان خارج نشد.
دیدار امروز خونه به خونه با پیکان تهران در حضور بیش از چهار هزار تماشاگر در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل برگزار شد و نتایج کسب شده در این بازی در پایان مسابقه سبب عصبانیت بسیاری از هواداران تیم شد.
هواداران متعصب تیم مازندرانی که نارضایتی آنان پیش از این نیز مهم ترین علت جدا شدن اکبر میثاقیان از این تیم بود ، در پایان بازی امروز در مسیرخروج درخشان از ورزشگاه اعتراض هایشان را به او ابراز داشتند.
این اعتراض بیشتر به نحوه چینش تیم و تعویض های درخشان در زمین بازی بود که به اعتقاد هواداران متعصب خونه به خونه سبب کسب نتایج ضعیف و بدون پیروزی در پنج بازی گذشته شد.
با این وجود مالک و مدیرعامل باشگاه خونه به خونه در مقابل هواداران به حمایت از درخشان در آمد و به خبرنگار ایرنا گفت که تیمش امروز خیلی خوب بازی کرد اما در کسب نتیجه ناموفق بود.
قاسم حسن زاده افزود : هنوز چهار هفته دیگر به پایان لیگ مانده است و انشاالله تا آخر فصل به لیگ برتر صعود می کنیم.
وی ادامه داد : هر چند اکنون به رده پنجم جدول تنزل کردیم ، اما اختلاف ما با تیم های بالاتر فقط یک امتیاز است و به خواست خدا با موفقیت در دیدار های بعدی می توانیم در بازی های باقی مانده آن را جبران کنیم.
حسن زاده که به نظر می رسید تساوی در مقابل پیکان تهران برایش رضایت بخش بود ، گفت : در بازی با پیکان ، طلسم گل نزدن تیم ما شکسته شد و توانستیم به گل برسیم و همین سبب می شود که در بازی های آینده و با حفظ شرایط روحی و روانی بتوانیم در گلزنی هم موفق باشیم.
تیم خونه به خونه مازندران با تساوی برابر پیکان تهران در هفته سی و چهارم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور با کسب یک امتیاز خانگی خود جمع امتیازهایش را به ۵۴ رساند و با توجه به پیروزی دیگر رقبا به رده پنجم جدول رده بندی این رقابت ها سقوط کرد.
درخشان تیم خونه به خونه را در حالی که در جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ دسته یک قرار داشت تحویل گرفت .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *