تدابیر مسئولان ورزش برای برگزاری شهرآورد فوتبال مازندران

 

نسیم ورزش: با حضور مسئولان استانی و نماینده دو باشگاه نساجی قائم‌شهر و خونه به خونه بابل در آستانه شهرآورد فوتبال مازندران برای امنیت این بازی جلسه‌ای برگزار شد.

خبرگزاری فارس: تدابیر مسئولان ورزش برای برگزاری شهرآورد فوتبال مازندران

به منظور امنیت بیشتر بازی دو تیم خونه به خونه بابل و نساجی قائم‌شهر که معروف به شهرآورد فوتبال مازندران است جلسه‌ای برای میزبانی شایسته این دیدار با حضور سیدغلامرضا رضوی معاون توسعه امور ورزشی، مسئول حراست، مسئول روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان، نایب رئیس هیئت فوتبال استان، رئیس اداره ورزش و جوانان بابل و رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر و نماینده فرماندار شهرستان بابل  و سرپرست دو باشگاه برگزار شد.

سیدغلامرضا رضوی معاون توسعه امور ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان مازندران با توجه به حساسیت این بازی گفت: دو تیم نساجی و خونه به خونه طرفداران زیادی دارند و با توجه به حساسیت موضوع، امیدواریم این شهرآورد در امنیت کامل و بدون هیچ حاشیه‌ای برگزار شود.

محمدهادی خلردی نایب رئیس هیئت فوتبال مازندران نیز با بیان اینکه این بازی حساس با همکاری اداره کل ورزش و جوانان، هیئت فوتبال استان و با تعامل حراست و نیروی انتظامی هر چه باشکوه‌تر برگزار می‌‎شود، تصریح کرد: ورود و خروج تماشاگران باید از طریق نیروی انتظامی انجام و از ورود تماشاگرانی که بلیط ندارند به ورزشگاه جلوگیری شود.

مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه برای برگزاری این مسابقه چندین جلسه برگزار شد، افزود: امنیت قبل، حین و بعد از بازی باید از سوی برگزارکنندگان این مسابقه بررسی شود.

خسرو سیفی گفت: بعد از اتمام مسابقات مهم حوادثی رخ می‌دهد که جبران‌ناپذیر است، به همین منظور باید این بازی در امنیت کامل برگزار و در صورت امکان برای امنیت و جلوگیری از هرگونه حوادث ناگوار، از نیروهای یگان ویژه در این دیدار استفاده شود.

انصار آری رئیس اداره ورزش و جوانان بابل نیز بیان داشت: برای میزبانی شایسته این بازی بازدید میدانی از سوی فرماندهی نیروی انتظامی و شورای تامین شهرستان انجام شد، تا نقاط آسیب‌پذیر ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل بررسی شد.

فرشید قدیمی رئیس اداره ورزش و جوانان قائم‌شهر نیز با بیان اینکه دو تیم نساجی و خونه به خونه از تیم‌های پرطرفدار فوتبال مازندران هستند، اظهار کرد: قبل از برگزاری این بازی و شهرآورد مهم جلسه‌ای با حضور لیدرها دو تیم برگزار شود تا این بازی بدون هیچ مشکلی در بابل پایان یابد.

 بازی شهرآورد فوتبال مازندران در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور بین دو تیم نساجی قائم‌شهر و خونه به خونه بابل روز سه‌شنبه ششم بهمن ماه ساعت ۱۴ در ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل برگزار و این بازی از شبکه استانی تبرستان پخش زنده می‌شود./فارس.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *