تخصیص ۵ درصد سهمیه اشتغال فریدونکنار به قهرمانان ورزشی

 

نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار گفت: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا ۵ درصد سهمیه اشتغال شهرستان فریدونکنار به قهرمانان ورزش منطقه اختصاص یابد.

خبرگزاری فارس: تخصیص 5 درصد سهمیه اشتغال فریدونکنار به قهرمانان ورزشی

قهرمان کلیج در شهرستان فریدونکنار، اظهار کرد: فعالیت‌های حوزه ورزش همگانی و قهرمانی با برنامه‌ریزی اداره ورزش و جوانان فریدونکنار و هیئت‌های ورزشی دنبال می‌شود.

وی افزود: استقبال مردم فریدونکنار در نقاط مختلف شهری و روستایی از برنامه‌های ورزشی مطلوب است و باید از حضور خوب نوجوانان و جوانان در این حوزه حمایت کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار با بیان اینکه سه جلسه ساماندهی امور جوانان در سال جاری با ریاست فرمانداران قبلی و وقت شهرستان برگزار شد، تصریح کرد: ۲۲ دستگاه اجرایی در فریدونکنار عضو ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان هستند.

این مسئول با تأکید بر لزوم همکاری و حمایت همه‌جانبه همه دستگاه‌های اجرایی عضو، بیان کرد: دو جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان فریدونکنار با ریاست مهرداد ابراهیمی بوده و جلسه اخیر با ریاست علی ادیبی برگزار شده است.

کلیج با بیان اینکه ۸۰ درصد قهرمانان ورزش در شهرستان فریدونکنار جوان هستند، ادامه داد: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا ۵ درصد سهمیه اشتغال شهرستان فریدونکنار به قهرمانان ورزش منطقه اختصاص یابد.

رئیس اداره ورزش و جوانان فریدونکنار خاطرنشان کرد: ارتقای سطح سلامت جوانان منطقه با برنامه‌ریزی برای ترویج بازی‌های بومی‌محلی دنبال می‌شود و لازم است در کنار ورزش قهرمانی به ورزش همگانی نیز توجه ویژه داشت.

کلیج از تشکیل سه سمن ورزشی در هفته‌های گذشته در فریدونکنار خبر داد و افزود: بر اساس برنامه‌هایی که در این راستا در دستور کار قرار دارد، در آینده نزدیک دو سمن فرهنگی در اداره ورزش و جوانان فریدونکنار تشکیل می‌شود.

وی در پایان گفت: تشکیل سازمان‌های مردم‌نهاد با اعضایی با سن ۱۵ تا ۲۹ سال با محوریت برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی، دینی و ورزشی با همکاری و حمایت اداره ورزش و جوانان شهرستان فریدونکنار انجام می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *