تخصیص ۳۰۰۰ میلیارد تومان برای سازندگی و عمران استان مازندران

نسیم ورزش : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با تاکید بر تقویت زیرساخت‌های استان گفت: در سه سال گذشته بالغ بر ۳۰۰۰ میلیارد تومان برای سازندگی و عمران مازندران تخصیص یافت.

 

۳۰۰۰ میلیارد تومان برای سازندگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، علیرضا یونسی امروز در جلسه شورای اداری محمودآباد با بیان اینکه دولت هراندازه صادق تر و به عدالت نزدیک تر باشد به مردم نزدیک‌تر است، اظهار داشت: دولت یازدهم با توجه به مشکلاتی همچون تورم ۴۰ درصدی و رشد اقتصادی منفی ۶٫۸ دهم درصدی تحویل گرفته و در حال حاضر به مثبت ۴ درصد رشد اقتصادی ترقی پیدا کرد.

وی افزود: در مازندران بیش از سه هزار میلیارد تومان هزینه برای سازندگی و آبادانی استان در این دولت انجام گرفت و به همان میزان استان شکوفا و شغل ایجاد شده و جامعه رونق گرفته است.

یونسی خاطر نشان کرد: مردم با همت بالای خود همانند آنکه صدام را به زباله داان تاریخ سپردند، در جهت پیشرفت کشور عمل می‌کنند. باید به گونه‌ای عمل کنیم که وجودمان برای جامعه همراه با خیر باشد.

معاون، سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران افزود: جهل ظلمت آور و علم ظلمت شکن بوده و عقل، منطق، وجدان و جوانمردی اقتضا می‌کند تا همه مجموعه حاکمیت تقویت شود.

وجود ۲۱۰ هکتار بافت فرسوده در محمودآباد

فرماندار محمودآباد نیز در این نشست گفت: در سال اقتصاد مقاومتی با بهره‌گیری از اعتبار ۲۱ میلیارد تومانی در شهرستان ایجاد اشتغال کردیم.

یحیی یوسف پور با تاکید بر اینکه در سال اقتصاد مقاومتی نگاه ما به دنبال ایجاد اشتغال برای جوانان است، گفت: با توجه به اعتبارات دریافتی در سطح شهرستان، توانستیم به ۵۰ واحد تولیدی این اعتبارات را تزریق کنیم تا شروع کار مجدد صورت گیرد.

وی افزود: با فعالیت دوباره این شرکت‌ها، حدود ۱۰۰ نفر از جوانان شهرستان پس از این تسهیلات به کار مشغول شدند.

یوسف پور با اشاره به وجود بیش از ۲۱۰ هکتار بافت فرسوده در این شهرستان، گفت: مسئولان باید در این عرصه‌ها ورود پیدا کنند و مصوبات مدیریت بحران را جدی و پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

وی خاطر نشان کرد: داشتن تجهیزات لازم در شهرداری‌ها از الزامات اولیه بوده و باید نقض‌ها برطرف شود تا در هر حال آمادگی‌های لازم صورت پذیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *