تخصیص یک درصد از بودجه کل مازندران به حوزه ورزش

نسیم ورزش : استاندار مازندران از تخصیص یک درصد از بودجه کل استان به حوزه ورزش خبر داد.

ربیع فلاح‌جلودار در آیین تجلیل از برترین‌های ورزش استان که در مجتمع پیامبر اعظم این شهرستان در حال برگزاری است، اظهار کرد: مجاهدت‌ها و تلاش همه‌جانبه ورزشکاران استان در میادین مختلف بین‌المللی برای نظام قابل مشاهده است و جای تقدیر دارد.

استاندار مازندران با بیان اینکه ورزش برای انسان اهمیت بسیاری دارد، افزود: مهم‌ترین موضوع برای ورزشکاران رفتار و کردار آنها است که اخلاق پهلوانی و روحیه جوان‌مردی باید در جامعه ورزشی توسعه دهیم.

این مسئول با بیان اینکه اگر می‌خواهیم جامعه سالم داشته باشیم باید در زمینه ورزش سرمایه‌گذاری کنیم، ادامه داد: ورزش در جسم و روان فرد تاثیر می‌گذارد که برای جامعه ما امری ضروری است.

فلاح بیان کرد: ورزش موجب افزایش اعتماد به‌نفس جوانان می‌شود و ما در این حوزه نیازمند افتخارآفرینی ورزشکاران در مسابقات بین‌المللی هستیم.

وی سرمایه‌گذاری در ورزش برای نسل‌های آینده را ارزشمند دانست و گفت: مازندران نگین ورزش کشور است و پرچم‌داری ورزشکاران مازندرانی در مسابقات بین‌المللی سبب افتخار همه مردم می‌شود.

استاندار مازندران با بیان اینکه توسعه فعالیت‌های ورزشی و تقویت هیئت‌های ورزشی از سیاست‌های ما در توسعه ورزش‌های همگانی است، تصریح کرد: تشویق و حمایت از ورزشکاران را وظیفه خود می‌دانیم که باید در این زمینه تلاش بیشتری شود.

این مسئول از تخصیص یک درصد از بودجه کل استان به حوزه ورزش خبر داد و خاطرنشان کرد: مازندران نخستین استانی است که این بودجه را در اختیار ورزش قرار داد.

فلاح تعداد قهرمانان مازندرانی در سطح کشور را بی‌نظیر دانست و اظهار کرد: کارنامه ورزشی استان مایه افتخار همه مردم و مسئولان نظام است.

وی بیان کرد: مازندران همیشه در زمینه ورزش جزء استان‌های پیش‌رو بوده ‌و مسئولان در سطح ملی و منطقه‌ای نگاه ویژه‌ای به این استان دارند و موفقیت‌های ورزشی در صحنه‌های مختلف این پیام را به جوانان می‌دهد که می‎شود با ورزش به رتبه‌های بالا رسید.

فلاح با بیان اینکه از اداره‌کل ورزش و جوانان استان انتظار داریم در زمینه‌های مختلف با توجه به رویکردهای علمی و فرهنگی پیشرفت داشته باشد، ادامه داد: یکی از رویکردهای دولت در استان مازندران واگذاری پروژه‌های عمرانی ورزشی به بخش خصوصی است که تاکنون در سطح کشور پیش‌قدم بوده است.

وی با تاکید بر اینکه مازندران برای واگذاری پروژه‌های عمرانی ورزشی به بخش خصوصی هیچ محدودیتی برای هیچ قشری ندارد، گفت: کسب ۳۳۳ مدال رنگارنگ گواه این است که مازندران استانی ورزشی است و همه مسئولان باید در جهت توسعه ورزش همکاری داشته باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *