تخریب مربی بین المللی پیلاتس آقایان مازندران به چه قیمت؟!!!+اسناد

 

اختصاصی نسیم ورزش: ورزش مازندران مقتدر و پرتوان می باشد و این اقتدار ماحصل تلاش و کوشش های ورزشکاران ، قهرمانان ، مدیران دلسور ، پیشکسوتان و مربیان ورزشی می باشد.

photo_2016-01-12_15-55-54

مربیان ورزشی نقش بسزایی در اعتلای ورزش مازندران دارند و جامعه ورزش نشان داده است که از این بزرگان حمایت تمام قد خواهد کرد.

مربیان حرفه ای و تراز اول مازندران بدون هیچ چشم داشتی به ارتقای سطح ورزشی استان کمک شایانی می نمایند و سبب رشد و پرورش قهرمانان نام آور می شوند و سبب ساز بالا رفتن پرچم ایران اسلامی در میادین بین المللی خواهند شد.

مدیران ورزشی مازندران بایستی در جهت تقویت این مربیان بین المللی و ارزشمند زیر ساخت های فعالیت این عزیزان را فراهم نمایند تا بدون هیچ گونه دغدغه ای به فعالیت ورزشی خود در عرصه مربی گری بپردازند تا شاهد رشد و افزایش آمار قهرمانان برومند این استان باشیم.

سعید رمضانپور مربی پرتلاش پیلاتس می باشد که مدرک بین المللی پیلاتس را زیر نظر توماس تپلاک مدرس جهانی از کشور اسلونی توانسته است کسب کند و این سبب مباهات هیات ورزش همگانی مازندران خواهد بود.

هیات همگانی مازندران با وجود چنین مربیانی در رشته های مختلف ورزشی تحت امر این هیات خواهد توانست به آینده این هیات در استان امیدوار باشد.

مدرک بین المللی سعید رمضانپور بر مذاق برخی ها در استان خوش نیامده است و درصدد تخریب او برآمده اند. این درحالی است که فدراسیون ورزش همگانی بعنوان عالی ترین مرجع ورزش همگانی کشور اقدام به برگزاری کلاس بین المللی آقایان نمود و سعید رمضانپور  در این کلاس شرکت کرد و توانست مدرک بین المللی خود را برای مازندران به ارمغان آورد.

سعید رمضانپور تنها مربی تاریخ پیلاتس آقایان مازندران باعث افتخار و مباهات جامعه ورزشی شده است و به جهت این موفقیت ارزشمند تبریکات فراوانی از سوی مدیران ورزشی را به همراه داشت .

تخریب سعید رمضانپور مرد پرتلاش ورزش ساری و استان کار ناثوابی می باشد و باعث نا امیدی سایر مربیان زحمتکش استان خواهد شد.

بازی با آبروی مربیان و زحمتکشان پرتلاش مازندران تاوان سنگین و دشواری خواهد داشت عزت و جایگاه مربیان نباید خدشه دار شود زیرا این عزیزان برای تعلیم و تربیت جوانان دیدار علویان در تلاش می باشند.

سعید رمضانپور در چند روز گذشته به دعوت فدراسیون ورزش همگانی در جلسه نمایندگان پیلاتس کشور شرکت کرد و در این جلسه به لزوم توسعه ورزش پیلاتس در مازندران تاکید شد.

سعید رمضانپور ریاست هیات های انجمن های ورزشی ، همگانی، ژیمناستیک مرکز مازندران را در کارنامه مدیریتی خود دارد و به گواه کارشناسان ورزشی در جهت توسعه این رشته های ورزشی تلاش های گسترده ای صورت داده است. رمضانپور هم اکنون بعنوان رئیس هیات هاکی مرکز مازندران به مدیریت ورزشی خود می پردازد.

تخریب رمضانپورها بعنوان خادمین ورزشی ساری و مازندران مصداق بارز تخریب ورزش مازندران محسوب می شود و بایستی احترام به مربیان پرتلاش مازندران در جامعه ورزش نهادینه شود.

photo_2016-01-12_19-42-03

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *