تحلیل بهروان درست از آب درآمد

نسیم ورزش/علیرضا اقبالی/وی بعد از اعتراضات ذوب آهن به زمان برگزاری دیدار با استقلال گفته بود استقلال در شرایطی پا به این بازی می گذارد که هفته ها از شرایط مسابقه به دور است اما ذوب آهن در کوران بازی ها قرار دارد و در نهایت شرایط بهتری را در بازی پایانی خواهد داشت!

IMG09131043
وی هم چنین گفته بود وقتی ذوب آهن در گرمای ۵۵ درجه با العین بازی می کند نباید به بازی با استقلال در گرمای ۳۸ درجه خرمشهر اعتراض کند.
ر ئیس کمیته مسابقات هم چنین در مورد فشردگی بازی های ذوب آهن گفته بود طبیعی است تیمی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارد به نسبت تیمی که در این لیگ حضور ندارد فشار بیشتری را تحمل خواهد کرد و این جای اعتراض ندارد.
غلامرضا بهروان در آن برهه از زمان اینکه چرا دیدار پایانی جام حذفی در روزهای دهم یا یازدهم و دوازدهم خرداد برگزار نمی شود گفته بود بود روز دهم فیفا روز حضور ملی پوشان در اردوی تیم ملی است و فدراسیون فوتبال ارمنستان هم در نامه ای به باشگاه استقلال درخواست داده که مگویان از روز دهم خرداد در اردوی تیم ملی این کشور حاضر شود. ضمن اینکه تیم ملی ایران هم در این روز به سوی مقدونیه پرواز خواهد کرد، هر چند کی روش هم ملی پوشان استقلال را خط زد و هم ذوب آهن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *