تجمع هواداران بابلی در اعتراض به انصراف تیمشان از لیگ دسته یک فوتبال کشور

نسیم ورزش : هواداران بابلی در اعتراض به انصراف تیمشان از لیگ دسته یک فوتبال کشور مقابل دفتر این باشگاه تجمع کردند.
هواداران بابلی

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ بعد از اینکه مالکان باشگاه خونه به خونه بابل با انتشار پیامی از حضور در رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور کناره‌گیری کردند، این موضوع باعث ناراحتی هواداران این تیم شد.

هواداران در فضای مجازی ناراحتی خودشان را ابراز کردند تا اینکه تصمیم بر این گرفتند تا در سطح شهر تجمعی اعتراض آمیز داشته باشند.

اما با خبر شدیم روز گذشته هواداران خونه به خونه با در دست داشتن پلاکاردهایی، مقابل دفتر این باشگاه تجمع کردند تا صدای اعتراض خودشان را به گوش مسؤولان باشگاه برسانند.

این هواداران با سر دادن شعارهایی همچون ( ” تیمو به ما پس بده ، مردم بهت پول میدن ” ، حاج قاسم باید بدونه، سهمیه باید تو بابل بمونه “، “حاج قاسم قیمت تیمت چنده !؟ حاضر کلیه امُ بدم … ” ) اعتراض خودشان را در واکنش به اعلام انصراف از رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور نشان دادند.

در حالی که حسن‌زاده مالک باشگاه خونه به خونه با انتشار پیامی و در واکنش به رای صادر شده، از رقابت‌ها اعلام کناره‌گیری کرده، اما در بازدیدی که استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از استادیوم در حال بازسازی شهدای هفت تیر بابل داشتند، استاندار گویا اعلام کرد که نخواهد گذاشت سهمیه لیگ یکی خونه به خونه از بابل و استان مازندران خارج شود.

باید صبر کرد و دید که آینده‌ای در انتظار تنها سرمایه‌گذار فوتبال مازندران خواهد بود!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو