تجلیل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ساری از خبرنگاران

 

نسیم ورزش : روز دوم جولای هر سال برابر است با روز جهانی ورزشی نویسان، اما این روز در ایران و مخصوصا در استان ما کمتر مورد توجه قرار گرفته است .همانگونه که ورزشی نویسان همواره علی رغم آنکه همواره در تمام عرصه های ورزشی حضور فعال دارند و شبانه روزی در این عرصه قلم می زنند و کمتر مورد تقدیر قرار می گیرند!!

بی‌شک رسیدن به جایگاه رفیع در ورزش کشور بدون راهنمایی، اطلاع‌رسانی و همکاری خبرنگاران صدیق و اصحاب رسانه در حوزه ورزش مقدور نبوده است .

به همین مناسبت یک روز بعد از روز جهانی خبرنگاران ورزشی نویس ، در حالی که هیچ یک از مدیران مربوط هیچگونه پیام تبریکی در این خصوص صادر نکرده بودند ، مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ساری طی اقدامی ارزشمند از خبرنگاران ورزشی تجلیل کرد .

محمد حسن محمدی کیادهی که یکی از قوی ترین مدیران سیاسی ورزشی استان مازندران و عضو چهار دوره شورای اسلامی شهر ساری است ، جور مدیران ارشاد و اداره ورزش و جوانان استان را کشید و در حالی که در این روز بزرگ برای خبرنگاران ورزشی نویس ، هیچ پیام تبریکی از سوی این دو مدیر به خبرنگاران داده نشده بود ، از خبرنگاران تقدیر و تجلیل کرد تا نشان دهد هستند کسانی که زحمات شبانه روزی خبرنگاران ورزشی نویس استان قهرمان پرور مازندران را نادیده نمیگیرند و علاوه بر اینکه همواره حامی ورزش استان هستند ، زحمات خبرنگاران ورزشی نویس را نیز از یاد نخواهد برد!

مدیر عامل و معاونت فرهنگی باشگاه استقلال ساری با برگزاری مراسمی صمیمی و در حضور خبرنگاران غیر ورزشی و ورزشی، در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر ساری بعد از ارائه سخنانش در حوزه ورزش وباشگاه داری ، با اهدای لوح و شاخه گلی از تمامی خبرتگاران و عکاسان زحمتکش تقدیر و تجلیل بعمل آورد .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *